Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes kismama vagyok,3...

24 hetes kismama vagyok,3 napja nagyon ég a gyomrom. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem a savlekotok, sem a savszegeny etrend nem segitett. Minden ebedhez megittam 2dl colat, es attol elmult.
2011. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a coca cola vált be, ha égett, akkor egy deci kóla, és negyed óra múlva nyoma nem volt. Doki javasolta:)
2011. okt. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én folyton Rennie tablettát rágtam. Nekem segített, és nyugodtan lehet szedni. Még a vajúdás alatt is vettem be egyet! :)

Ez a cola jól hangzik. :) A következő babánál tuti kipróbálom.

2011. okt. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sem a receptre kapható savlekötő, sem a Rennie, sem semmi más nem jött be.

Tejet iszom rengeteget, illetve kekszet rágcsálok, olcsóbb is, hatásosabb is, és "természetesebb" is.

2011. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
GAVISCON
2011. okt. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Salvus víz! Nekem semmi más nem jött be, csak ez.
2011. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rennie, jégkocka evés, langyos tej, menta tea, kamilla tea, fogmosás napi 100x + szájvíz, sok-sok víz, csokoládé és cukormennyiség csökkentése. Nekem ezek mind beváltak. Ja és semmi buborékos ital!
2011. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden edes kerulese es a paradicsome, meg rennie ha mar turhetetlen volt a dolog, de nem mindig segitett, meg a kifli minden nelkul
2011. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!