Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jól teszem ha 2 perces fájások...

Jól teszem ha 2 perces fájásokkal megyek kórházba? Már a legvégén ha nagyon szenvedek?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 09:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ha az autóban vagy otthon akarsz szülni, akkor igen.:D


Első baba vagy sokadik?

Stabil, szabalyos 5 perces fajasokkal kell elindulni.

2022. febr. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy gondolom, az már késő. A két perces fájásoktól számolva egy órán belül megszületett a lányom.


Mire a recepcióról feljutottam a szülőszobára (covid miatt igazolvány csekkolása, járványügyi nyilatkozat kitöltése, vizsgálat az ambulancián (itt várakozni is kellett) , onnan fel a szülőszoba emeletére, átöltözés, mindenféle papírok aláírása), na, csak ez a procedúra tartott 40 percig.


Szóval ha én a két perceseknél indulok, útközben szülök.

2022. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Az már szinte a legvége
2022. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
5 perces fájásoknál még sokáig tarthat a vajúdás?
2022. febr. 18. 10:30
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
5 perces fájásokkal mentünk be, majdnem hazaküldtek, mert 1 ujjnyira voltam nyitva. 3 óra múlva megszültem...amúgy tényleg konkrétan a szülőszobán keveset voltam, adminisztráció, ctg, vizsgálat, covid teszt, átöltözés, kúp, stb., ez volt kb 1,5 óra, utána 1-1,5 órát még szenvedgettem, aztán hopp kitolás. Első szülés volt.
2022. febr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első fájástól kb 5 óra alatt megvolt a lányom, ebből az utolsó 40-50 perc már a kitolási szak. Ez mindenkinél egyéni, és senki nem tudja előre. Én is hosszú vajúdásra készültem lelkileg, gondoltam első baba, biztosan nem lesz meg egyhamar.
2022. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Ha sokáig szeretnél otthon vajúdni lehet érdemes dúlát fogadni. Ő kívülről jobban látja, hogy mikor érdemes elindulni.

Nekem pl. nem voltak "5 perces" fájásaim. Rendszertelenül 4-10 percenként jöttek majd egyszer csak 1-2 percenként, majd ki is bújt a baba.

2022. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
a 2 perces fajas az mar eléggé a vége, es akkor mar nagyon fáj, 5 percessel menj be akkor még tudsz mozogni. Nekem mondjuk magzatviz szivargassal kezdodott, de ahogy bementunk a korhazba es megrepesztettek rendesen a burkot utana be is indult 5 percesekkel. Ez kb 2 oran keresztul tartott, elviselheto volt, gyengebb mensis gorcsok, majd jott a beontes, es a beontes utan el is kezdodtek a 2 percesek, ami hamar egybefuggo fajdalom lett, az is tartott ugy 2 oran keresztul, en biztos nem birtam volna akkor kocsikazni es besetalni a szuloszobara Valoszinuleg a folyoson szultem volna meg vagy a parkoloban😆. Lefagysz a fajdalomtol.
2022. febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
En nem kockzatatnek, nem tudhatod, hogy mennyire gyorsan lesznek a 10 percesből 2 perces fájásaid. Én így jártam a harmadik gyerekkel. Tudtam, hogy nem kell rögtön menni, szóval vártunk kicsit, aztán erősötek a fájások, szóval elindultunk. 20 percre volt a kórház és azt hittem megszülök az úton annyira gyorsan lettek 1 percesek a fájásaim. Éppen beestünk a kórházba és 10 perc múlva megvolt a kislányom😅
2022. febr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
2 perces fájások az télleg a vége, az már késő lenne. elég 3-4-5 percesekkel elindulni, akkor beértek pont.
2022. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!