Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok Alig eszek,...

9 hetes vagyok Alig eszek, ill. Ha eszek akkor Fött kaja le se megy, max pürék, gyümölcsök, szendvics Ez baj?

Figyelt kérdés
Mimdenhol olvasom hogy egészséges táplálkozás. De nemmarad meg. Hányingerem vam
2022. febr. 20. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Edd, amit tudsz. Majd ha elmúlnak a rosszullétek, akkor bőven tudni fogsz még egészségesen étkezni. A baba most is elvonja tőled azt, amire szüksége van, szóval nem ő, hanem te leszel deficitben. Vitaminokat emiatt kell szedni pluszban, főként a rosszullétes időszakban.

Egyébként az egészséges táplálkozás a későbbiekben sem azt jelenti, hogy csak szuperélelmiszereket fogyaszthatsz, hanem hogy igyekezz változatosan, tápanyagdúsan étkezni, ne pedig mekis menün élj.

Szóval nyugodtan edd most azt, amit meg tudsz enni, később meg majd megy a főtt kaja, zöldségek, gyümik.

2022. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 hetesek vagyunk és egész nap 1x eszek max 2x .. vagy falatozok csak 1-2 falatot ami ép megtetszik. nem esik jól. Pedig nekem elmúlt a hányinger 3 hete kb.. én is olvasgattam főképp itt gyakorin, nem lesz semmi baj.
2022. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
9 hetesen én se sokat ettem. 38f
2022. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én se tudok semmi egészségeset enni. Maximum a gyümölcs ami lemegy. Amúgy krumpli meg sajtos pogácsa. Mindenhol az egészséges étkezést tolják de egyszerűen képtelenség.
2022. febr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Drágáim, lesz még kb. 7 hónapotok egészségesen étkezni. Nem kell erre ennyire rápörögni :)
2022. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindig javaslom, hogy az ember ne olvasgasson a szuper/fintess anyuktól várandósság alatti egészséges táplálkozásról szóló cikkeket mert egy rosszullétes anyukánál csak extrém bűntudatot generál. Nekem az első 13 hét ilyen túlélő üzemmód volt. Üres gabonapehely, babapiskóta meg üres főtt spagetti, víz, almalé és tea ment le kész passz.

Utána meg minden helyreállt.

2022. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

20 hétig semmit nem tudtam enni levesen és joghurton kivül le is adtam 8 kg.. De azota vissza jott nem mondta a vedono, hogy ez gond lenne

Vitaminnal és gyümolcsel próbáltam potolni

2022. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!