Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki látott...

Van itt olyan aki látott csúnya embereket/ filmeket ami befolyásolta a baba kinézetét?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 03:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
🙈🙈
2022. febr. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Hogy mi?

A baba arca genetikusan meghatározott, tehát attól függ, mit örököl az apától és az anyától.

Nem változtatja meg sem egy filmnézés, sem az, ha gorillákat nézel az állatkertben.

2022. febr. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Jézus, Mária és Szent József az égben...
2022. febr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
(gyengébbek kedvéért: ők nem a "csúnya emberekre" példa, hanem a kérdésre a reakcióm)
2022. febr. 21. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ennél ostobább kérdéssel nem találkoztam itt,pedig van jó pár!
2022. febr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%

Annyi eszed lehet kábé, mint exem anyjának, akinek két einsteini magasságokat súroló tanácsát sosem felejtem el míg élek (adott többet is persze, de ezek mindent visznek):

1. Ne puszilgassam a gyereket, mert bu*i lesz. (fiú unoka ofkorsz, a lányokat lehet)

2. Az óvodákban nem dolgozhatnának elhízott, vagy akár csak enyhén túlsúlyos óvónők és kizárólag szép, vékony kell legyen az összes, különben sérül, vagy rombolódik a gyerekek alakuló esztétikai érzéke. (szerinte ez alapján kellett volna csoportot keressek)

Nos, ez utóbbi tanács az, ami eszembe jutott a degenerált felvetésedről, ami reméljük csak egy kis inszomniás trollkodás, a kérdés időpontját tekintve.

2022. febr. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Tőlem egyszer valaki megkérdezte, honnan tudom, hogy jól van-e a baba a hasamba? Mondtam neki, hogy onnan, hogy érzem, ahogy mozog. Válasz: És ha nem is mozog, csak vergölődik, mert most fojtja meg magát a köldökzsinórral?


Na kb neki is annyi esze lehetett mint neked..

2022. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Mi van?😂
2022. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha látsz egy csúnyát, aztán egy szépet, akkor semlegesítik egymást? 😅😂 9 hónap alatt azért lehet látni pár embert. Vezessünk füzetben, hogy mennyi volt a csúnya, mennyi a szép, vagy szerinted ez hogy működik? És ha többször látod ugyanazt a személyt, az 1nek vagy többnek számít? A férjemet láttam legtöbbször, azért hasonlít rá? 🤔

Atya ég...

2022. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Ez baromság. nagyon szép babád lesz, ez babona
2022. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!