Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki látott...

Van itt olyan aki látott csúnya embereket/ filmeket ami befolyásolta a baba kinézetét?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 03:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy 😀Emlékszem nekem egyszer azt mondták kismamaként hogy ne csodálkozzak rá(nézzem nagyon) a kiskutyákra,mert ember,/kutya babát fogok szülni.Jajj😀😀😀😀
2022. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2. válaszolónak. Az volt a legértelmesebb és hasznosabb. Nem hiába írtam ki ezt a kérdést...olvassatok utána hogy voltak olyan emberek akiknél meglátszott a babán..például mikor a férj haza jött egy nagy vágással az arcán,a feleség nagyon megijedt a látványtól es a gyereknek ugyanot lett ilyen az arcán születése után
2022. febr. 21. 12:09
 13/21 anonim ***** válasza:
60%
🤣🤣🤣🤦🤦🤦🤦Be is b@szna ha ez így működne.Ekkora baromságot.Olyat hallottam max.hogy ha a nő beüti magát,akkor a baba esetleg ugyan azon a helyen kék folttal fog születni.
2022. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
71%

Te mindent elhiszel amit olvasol?😂

Lehet a Harry Pottert olvastad épp nem?😂🤷🏽‍♀️

2022. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%
Kérdezd meg a dokidat erről hagy nevesssen egy jót.
2022. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%

A kommentedre reagálva kedves kérdező:

Megbotlottam 30 valahány hetesen, az államat ütöttem meg... nekem meglátszott....szerinted a gyereken is? Dehogy!

2022. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

édes istenem, nem hiszem el, hogy a 21. században, az internet világában, amikor minden tudás (persze ezzel együtt minden tudatlanság és dezinformáció) elérhető, még hisznek emberek ilyesmiben.

Ha van is olyan, ahol VÉLETLENÜL pont ott van a gyereken valami, anyajegy, tűzfolt, mit tudom én micsoda, ahol anyuka megsérült, vagy bármi hasonló, az is csupán fatális véletlen, semmi több, ez a 12-es kommented is egy kabaré, mint maga a kérdés is.

Nem tudom az én kisebbik fiamnak hogyan kellene kinéznie, mert jómagam autóbalesetet szenvedtem 27 hetes terhesen.

Gyereknek semmi baja nem lett, még a koraszülés sem indult be szerencsére, pedig egyrészt sokkot kaptam, halálra rémültem és a bokám eltört, a sípcsontom pedig repedt, az alkarom amivel magunkat védtem, több helyen zúzódott és vágások is lettek rajta, van aminek mai napig megvan a nyoma, már meg is marad.

Makk egészséges 13 éves mára, pedig aztán ha lenne ezekben a nyomorult babonákban bármi igazságtartalom, furán festenének a végtagjai minimum.

Rohadt nagy mázlink volt vétlen félként ezzel együtt, de még így sem jutott eszembe, hogy foltok lesznek a gyereken, a trauma miatt aggódtam nyilván, de a hasam egyáltalán nem kapott semmilyen ütést, csak egy kis nyomást oldalról, de a kezemen kívül nem ért hozzá semmi, max oldalról a feszülő biztonsági öv.

Tök jó lenne már ezeket a marhaságokat végérvényesen elfelejteni, szégyen minden ilyen gondolat 2022-ben, a középkorban még tán elment volna.

2022. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
56%
Itt csak olyan van!🤦🤣🤣
2022. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, biztosan igaz. A szomszédasszony állandóan a netről rendelget, emiatt szinte minden nap látja a postást, és tényleg nagyon hasonlít is rá a gyereke, ezt a férje is tudja, hogy csak azért van így.
2022. febr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Kiégtem😂 16 hetes vagyok, sok horrort, krimit nézek. Most mi lesz?! 🙈

Viccet félretéve, nehogymár bedőlj az ilyen baromságoknak. Amúgy meg, ha a saját gyereked csúnya lesz sem fog feltűnni, mert neked ő lesz a legszebb. 😊

2022. febr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!