Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg meghíznak a férfiak...

Tényleg meghíznak a férfiak miután gyermekük születik?

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Miert hiznanak meg?

Az en ferjem mindig a terhessegeim alatt szedett fel par kilot, mert osszevissza ette, amit én. Aztan a babak szuletese utan mindig ujra kezdett rendszeresebben edzeni meg viszonylag normalisan enni. Szoval mi egyitt hiztunk, aztan egyutt fogytunk meg edzettunk:D

2022. febr. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Igen, kivétel nélkül az összes.

Ez milyen baromság már megint? Vagy szerinted minden férfi, akinek gyereke van, kövér?

2022. febr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk es a baratainknál bejött 🙈

Szolidarítanak csak 😅

2022. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Na várj, általánosítok én is egyet: az enyém nem hízott egy grammot sem, szóval tuti egyik férfi sem. 😄
2022. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a gyerekek érkezése előtt havi 800-1000 km távot biciklizett, amitől remek formában volt. Utána nagy szerepet vállal a nevelésükben, sokat segít a kicsik körül, gyakorlatilag munkaidőn kívül mindig velünk van és a régi táv tizedét tudja tekerni havonta. Ez meglátszik az alkatán, de a gyerekek boldogok, nem csak időnként találkoznak az apjukkal, mint ahogy sok családban látom. Amikor elég nagyok lesznek, akkor az apjuk vissza fog térni a régi távhoz és ezzel együtt a régi alkatához.
2022. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Az én gyerekeim apja azért lett nehezebb, mert sokat edz és izmot szedett fel
2022. febr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Ja, előtte 75kg volt, most meg 3 év múlva ebéd után 77kg.
2022. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A környezetembe sok férj hizott a feleségével, szülés után együtt fogytak a feleséggel.
2022. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 benboglar ***** válasza:
Jó párnál előfordul, csak nézem a sok fiatal férfit, már pocakkal ! Pedig a nejük nem kövér, csak nem adnak magukra ! 2-3 gyerek,már nem mindegy,hogy néz ki ? Szerintem ez a véleményük !
2022. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek születésétől hízik meg, hanem a nyugisabb élettől, amit az együttélés vagy házasság hoz magával. Sok nő ugyanúgy hízásnak indul ettől. Rossz házasságban ez nem jellemző.
2022. febr. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!