Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az elmúlt fél évben nagyon...

Az elmúlt fél évben nagyon tudatosan, mértékletesen ettem és rendszeresen sportoltam mellette. Semmilyen ételt nem vontam meg magamtól igazából, de eléggé limitáltam az egészségtelenebb kajákat. ?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 10 napban kb viszont nem tudok leállni az evéssel, rengeteget és baromi egészségtelen nasikat zabálok. Edzésre sem nagyon tudom rávenni magam azóta. Elég nehéz időszak most ez az életembe, lehet az is benne van, kicsit menekülök az evésbe. Tipp, hogy hogy tudnék visszaállni és visszafogyni..(4,5kg…)?

2022. jan. 12. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mármint 10 nap alatt 4,5 kg-t híztál?


Amúgy szimplán nem vennék egészségtelen nasit otthonra. Bárhová megyek mindig lenne nálam egészséges ennivaló + sose hagynám, hogy éhes legyek. Előre megtervezném, hogy mit fogok enni és vinnék magammal mondjuk répát, uborkát, paprikát, almát, gyümölcsöt, rizspufit pluszba (mondjuk nekem eü. okokból kell diétáznom, nem tudom, hogy mi mennyi kalória, de csak van valami, amit "büntetlenül" ehetsz).

2022. jan. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!