Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Xepil halvány második csík?

Xepil halvány második csík?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn kellett volna megjönnie, nekem mindig erős pms tüneteim szoktak lenni. Na most semmi. Szeretnénk babát. Tegnap délután csináltam egy xepil tesztet, halvány nagyon, de ott van egy második rózsaszínes csík.

Most reggel is csináltam, ez a 3. napja a nemvártnak. Na most is nagyon halvány a csík, pedig reggel csináltam.


Lehet korai még? Vagy ez csak szellemcsík? Nem érzem, hogy meg fog jönni, semmi jele. (extrém éhség, térdfájás, mell feszülés)


Szeretnék hinni abban a halvány második csíkocskában, de csalódni sem akarok.


Hanyadik napon lenne érdemes tesztet csinálni?

Illetve múlt hónapban csináltam vagy 5-6 xepil tesztet és egyiken sem volt halvány csík. Akkor csak türelmetlen voltam és nemvárt előtt csináltam.


24 éves vagyok



2022. febr. 23. 08:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

A halvány csík is csík.

Esetleg pár nap múlva ismételd meg a tesztet.

2022. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ, mennyire halvány. Ha tényleg nem kell hunyorítgatni, fordítgatni a tesztet, szerkesztgetni a tesztről készült képet, akkor az pozitív. Ha biztos az ovu, 2-3nap késésnél a 25-ös érzékenységű x-epil tuti kimutatja már első pisiből. Ha nem vagy biztos az ovu időpontjában, akkor tesztelj 2 nap múlva is. Ha erősödik, az jó jel.
2022. febr. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Az xepil teszteken szinte mindig latszik nagyon halvanyan a masodik csík, mint kb az osszes terhessegi teszten. Valoszinuleg negativ, mivel mar kesik is, ilyenkor mar mutatnia kell rendszeres ciklus mellett.
2022. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Képet tudsz mutatni a tesztekről?Képküldés.com-on tudsz regisztrálni és utána fel tudod tölteni ide.

Halvány pozitív is pozitív egyébként.Lehet nincs még annyi hcg a vizeletedben hogy erősebben látszódjon a csíkon.

2 nap múlva nézd meg újra

2022. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#3: múlt hónapban egyiken sem volt halvány második csík, előtt is volt már, hogy kellett, akkor sem rémlik ilyen


#4: Később igen, köszi :)

2022. febr. 23. 11:23
 6/19 A kérdező kommentje:
Íme a kép: [link]
2022. febr. 23. 11:27
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ez pozitív! Tényleg halvány, de lehet, hogy később volt az ovu. Nézz rá azért 2 nap múlva is, akkor már fix erősebbnek kell lennie, ha van valami.
2022. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#7: Istenem de jó lenne 😍
2022. febr. 23. 11:58
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez pozitiv!Fog erosodni 2 nap mulva

#4

2022. febr. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
3as vagyok, ez elég gyanús, hogy pozitiv, mert nem a csík helye látszik, hanem maga a csík. Viszont ne éld bele magad, én tesztelnék már minden nap reggelén. De én türelmetlen típus vagyok 😄.
2022. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!