Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap reggeli vizeletből...

Elizabet1998 kérdése:

Tegnap reggeli vizeletből csináltam egy tesztet ( x-epil ) nagyon halvány volt a második csik de ott volt! Párom is látta. Szerintetek ez mit jelenthet? Nagyon kiváncsiak vagyunk

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést. Amennyire én tudom, terhességet.
2015. okt. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mit jelentene?

Rajta van az útmutatón, nem?

2015. okt. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
A halvány csík is HCG-t jelez! Terhességet! (vagy petefészek cisztát rosszabb esetben)
2015. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy Dr. House szavaival éljek "önnek élősködője van!"

Viccet félretéve várandós vagy, csak még alacsony a HCG ezért halvány a teszt. :)

2015. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy terhes vagy, csak még kevés a HCG ahhoz, hogy erős csíkot produkáljon. Gratulálok?!
2015. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom hogy hogyan működik a teszt csak hogy valoban baba van-e a dologban.. Ugyanis annyira halvany hogy kidülledt szemmel látszik.
2015. okt. 6. 11:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Mennyi időn belül jött ki? Színes? Képet tudsz feltenni? (kepfeltoltes.hu)
2015. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sajnos képen nem látszik. És nemtudom. Pár perc alatt és még mindig látszik halványan.
2015. okt. 6. 12:15
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha képen nem látszik, és szürke, akkor azt mindenképpen érdemes ismételni 2 nap múlva, és én még nem venném pozitívnak. Ha mégis tudsz róla csinálni egy fotót, meg tudom nézni besötétítve, kontrasztosítva, de általában, amiknél erre van szükség, és nem fotózható rendesen, azoknál száradási csík szokott lenni. Gondolom, annyira halvány, hogy a színét sem nagyon lehet kivenni. Sz viszont bíztató, hogy pár perc után jött ki. Ugyanolyan vastag, mint a kontrollcsík?
2015. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Olyasmi szinű mint a kontroll csik csak nagyon halvány!! És ilyan vastag is. A parolgasi vonal joval arrebb volt. És jobban látható volt nedvesen
2015. okt. 6. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!