Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az igaz,hogy vegyi gyárakban...

Az igaz,hogy vegyi gyárakban saját felelősségre lehet terhesen dolgozni x ideig?

Figyelt kérdés
A baratnőm terhes és neki azt mondták mikor jelentkezett egy állásra a gyárban,hogy saját felelősségre jöhet dolgozni.Nem akartam elhinni,hogy ilyen létezik.Tud valaki erről valamit?Mennyire lehetséges ez,illetve egészséges-e?Mert szerintem annyira nem az…😅
2022. febr. 23. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Gyárban dolgoztam amikor terhes lettem, annyit mondtak, hogy ha táppénzre akarok menni előtte 1 héttel szóljak.

Ugyanúgy 4 műszakban jártam, éjszaka is

2022. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen. Bizonyos munkakörökben az orvos is eltilt a munkavégzéstől. Ha pl. nehezet kell emelni, ha veszélyes vegyi anyagokkal dolgozol, ha röntgensugárzás érhet a munkahelyeden stb.
2022. febr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ahh értem,itt gyantàval illetve szénszállal dolgozunk.Igaz aki a gyantát keveri az gázmaszkban van.A szénszálat akik csinálják ahhoz nincs közünk mert nem azon a részlegen vagyunk mi ilyen”szénszáltekerccsel”dolgozunk épp ezért ez az egyik “legjobb” hely a gyárban.
2022. febr. 23. 23:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Aha. Már a barátnőd, nem te? Amúgy van egy kötelező uzemorvosi alkalmassági vizsgálat, ahol ha felmérés a terhes vagy e kérdés, máris megtudod, hogy nem tudnak alkalmazni.



https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

2022. febr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gyárakba, meg nehéz emelés,vegyi anyagok,vegyszerek ilyenek veszélyesek teherbe eséstől nem dolgozhatnak anők.
2022. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én nekem nem lehet gyerekem szóval ha akarnék sem tudnék magamról beszélni:)


Én már nem egy nőt hallottam illetve olvastam itt is,hogy vegyi gyárban dolgozik.

2022. febr. 24. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!