Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hete terhes vagyok, még nem...

4 hete terhes vagyok, még nem voltam orvosnál. Úgy tudom a méhszalagok csak később kezdenek el nyúlni. A derekemban nyomást érzek a lábaimban meg "viszeres" érzést, mint menzesz előtt, folyton simítgatom mert masszírozhatnékom van. Ezek mitől vannak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 24. 12:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy baj csak akkor van ha erős görcs és vérzés lép fel, olyan nincs nálam, de érdekel, hogy ekkor is már kezd tágulni a méh, vagy ilyen korai terhességben ezek a derék és láb érzések mitől lehetnek?
2022. febr. 24. 12:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Friss pozitív teszttel ez még bármi lehet. A lényeg, hogy ne stresszelj rá.
2022. febr. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy 4 hetes vagy, még kezd változni a méhed. Hiába kisebb még mint egy mákszem.
2022. febr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most lett még csak pozitivod, orvoshoz ráérsz menni 7-8. héten. Ne idegeskedj, nyugodj meg.
2022. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4.-13. hétig végig ilyen volt. Elvileg normális, van akinek érzékenyebb a méhe erre.

Még azóta is néha megjelenik.

2022. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem február 10-n kellett volna megjönnie és már előtte 1 héttel kB éreztem menstruáció jellegű tüneteket, mikor 12-n pozitívat teszteltem meg kB 1 hétig voltak ilyen gorcseim 1-2 percig max és nagyon enyhén. Most már szinte semmit nem érzek ebből.:) Inkább "undort" és kezdek érzékenyebb lenni a számokra. Én úgy gondolom, ha ezek nem extrém fájdalommal járnak és nem kezdesz vérezni akkor teljesen normális, de tényleg ne stresszelj én is ideges vagyok addig amíg az első szivhangot meg nem fogjuk hallani, de ha baj lenne arról nem te tehetnél. A lényeg, h ne gondolj rosszra. :)
2022. febr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!