Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes vagyok és még mindig...

14 hetes vagyok és még mindig nem tudok enni!?

Figyelt kérdés
Már félek valami bajom lesz, de egyszerűen semmi nem megy le a torkomon néhány gyümölcsön kívül. Egy falat után is olyan teltseg éreztem van, hogy ha tovább eszek hánynom kell. Minden étel büdös és rossz ízű. 2 hónapja tart ez. Mikor lesz vége? Megőrülök az éhségtől.

2022. febr. 24. 15:49
1 2
 1/14 flora08 ***** válasza:
94%
Ez ilyenkor normális. Én csak a 18. hét körülre tudtam rendesen enni. Akkor megkívántam a tortillát, és jóízűen befaltam 😄 A 10. hétig kb. semmit, folyamatosan hányingerem volt, a 12. hét után se túl sok mindent. Fogytam is két kilót, az amúgy sem nagy testsúlyomból. Az émelygés körülbelül a 20. hétre múlt el, addig random rám jött. Vitamint szedtem végig. Jó egészséget kívánok!
2022. febr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Szintén úgy voltam, mint az 1. válaszoló, a 18. hét végéig kitartott az étvágytalanság és émelygés. Mandarinon éltem. Fogytam is 4-5 kilót. Vitaminokat én is végig szedtem, vérképem tökély volt, és a baba is megfelelően fejlődött. Szóval ne aggódj, ha valamit, valamennyit tudsz enni, és szeded a vitaminokat, akkor ettől nem lesz bajotok.
2022. febr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem az a baj én már 10 kg-ot fogytam. És nagyon reménytelennek érzem a helyzetet. Gyenge vagyok, semmire sincs már erőm.
2022. febr. 24. 17:56
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
A 13.hétig én is csak vajas piritós tudtam megenni, meg néha megkívántam az almát, akkor azt. Aztán most a 15.hétre meg folyton éhes lettem, de így is kevesebbet tudok enni, mert feszít a hasam, meg feljön a savam. Így marad a sokszor keveset.
2022. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Én 16. hét után kezdtem el újra enni. Most a 20. hétnél jöttek a zaba rohamok o.O
2022. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Bárcsak tudnék már én is enni, félek kitárt végig ez az midnent budosnek érzek dolgok. :(
2022. febr. 24. 18:42
 7/14 anonim ***** válasza:
10kg-t fogytal???? Az orvos mit mond erre?
2022. febr. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Annyit, hogy várjunk, majd elmulik. Sehonnan se kapok segítséget.
2022. febr. 25. 07:55
 9/14 anonim ***** válasza:
De milyen segítséget vársz?!?! Ez nem olyan, hogy van egy csodaszer, amitől elmúlik...
2022. febr. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

Fuu szegény. A 10kg szerintem már sok.

Próbálj olyanokat enni amik erőt adnak es kaloridusak. Tudom nehéz, én is szenvedek.

2022. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!