Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes terhes vagyok lassan...

14 hetes terhes vagyok lassan de már elmúltak a rossz tüneteim kivéve azt hogy a cicim fáj. Sokszor kell még mindig pisilnem. Másnak is volt így hogy a gyakori pisilés sokáig megmaradt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Megmaradt vegig
2012. nov. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
persze, mindenkinél más, de nekem VÉGIG megmaradt, hogy még éjjel is többször kellett kimennem...nappal jó, ha bírtam egy órát visszatartani.. vizesedtem is nagyon. Szülés után megszűnt minden ilyen "probléma" és végre újra láttam a bokáimat, ami előtte egy elefánt lábához hasonlított:-) Boldog babavárást:-)
2012. nov. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gyakori pisilés majd csak ezután kezdődik.A mikor a baba súlya nyomja a hólyagot.
2012. nov. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!