Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudtok szép, de egyeben...

Hol tudtok szép, de egyeben jó és meleg kismama ruhát venni?

Figyelt kérdés

Már teljesen ki vagyok tőle! Nem engedhetem meg magamnak a több 10 e ft-os ruhát, de szeretnék én is jól öltözni,de elsősorban melegen!


Jön a tél és most vagyok a 9. hétbe és néha mér most a térdig érő topjaim is hidegnek bizonyulnak!


Szerintetek? Komárom-Esztergom megyei vagyok!


2010. szept. 12. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én Tatabányán lakom. Őszre vettem már magamnak egy kötött ruhát a plázában a Takko-ban, 3000 Ft-ért. Most nyílt szintén a plázában Tally Wejil bolt, ott is nagyon klassz pulcsik vannak, jó melegek. Én itt vettem pár felsőt, meg egy hosszú pulóvert. Farmerok is vannak, amik gumis derekúak, meg szoknyák is. Szerintem érdemes körülnézni, mert csinos cuccok vannak, és viszonylag jó áron. Lényegesen olcsóbb, mint ha kimondottan kismama boltban vásárolsz.
2010. szept. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. szept. 12. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
egy 5 hónapos korig azért elvan az ember a régi cuccaiban amúgy angol turik
2016. okt. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!