Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismama. A minap a...

39 hetes kismama. A minap a forró olaj a hasamra fröccsent, szerintetek árt ez a babámnak vagy meglátszik rajta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 12. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2010. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nyugi nem lesz semmi baja :) Nekem egyik ismerősöm úgy járt, h utolsó hetekben mentek kocsival és egy sas nekiment a szélvédöjüknek, a kismama anynira megiedt, hogy mikor megszülettek az ikrek mindegyiken volt egy sas alaku folt :)

Fura, de igy van :)

2010. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz.Ezeket csak bemagyarázzuk,hogy olyan alaku.
2010. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az anyosom, amikor terhes volt a sogorommal, megdobtak hogolyoval a vallan. NAgyon megijedt, de mas baja nem lett. Viszont a sogoromnak vallan tenyleg van egy hogolyo forma pigmenthianyos resz. Nem hittem el en sem, de igaz. Remeljuk a te kicsiden semmi sem fog latszani.
2010. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hmm.. akkor az én babám tele lesz mindenfélével, mert kb. ötször megégettem a kezem, az ujjaimat is megvágtam néhányszor.. sőt az unokahúgom gyomortájon megdobott egy kemény kislabdával. ajjaj..

:-D

2010. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Babonaság, bolondság! :)
2010. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy írni és olvasni tudó emberek még ma is elhisznek ilyen ostoba baromságokat :(
2010. szept. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anyukám, amikor velem volt terhes, a hasára rántotta a forró olajos serpenyőt. Mindig mondta, hogy attól van a karomon és a derekamon egy-egy barna pigment folt. Szerintem nem, de sose lehet tudni.
2010. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szőke melírcsíkok vannak a hajamban. A babámnak is ilyen lesz ezekszerint? :-)
2010. szept. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!