Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy megy a veszélyeztetett...

Hogy megy a veszélyeztetett terhesség menete?

Figyelt kérdés

Első babám lenne még csak 5 hetes vagyok, de a doki azt mondta jövőhéten kiállítja(?) és besorol(?Ebben nem vagyok biztos ) veszélyeztetett terhesnek mivel epilepsziás és pcos gyanús vagyok. Hogy megy ennek a menete? Sajnos ebben buta vagyok mint a tök tapasztalat hiányában... A terhességemet még nem mondtam a munkavállalómnak, mert azt gondoltam és olvastam, hogy 12. héten érdemes elmondani, így addig akartam várni és nem is gondoltam, hogy emiatt ki írnának ilyen hamar pláne, hogy irodában dolgozom.


Előre is köszönöm szépen a válaszaitokat!



2022. márc. 2. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg a nőgyógyászom és a vedonom is naponta foglalkozik várandós gondozassal🤦‍♀️ Ráadásul nem kötöttem beléd hanem KIEGESZITETTEM azzal amit nekem mondtak, oda is van írva hogy ettől még az is igaz amit te írtál, de hát attól hogy naponta foglalkozol várandós gondozassal, az értő olvasás még nem megy🤷‍♀️
2022. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tudnám folytatni a vitát arról, hogy a KIEGÉSZÍTÉSED
2022. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

miért helytelen, de szerintem hagyjuk.

Főként azért, mert egyébként a vitának lassan köze sincs a kérdező problémájáoz.


(Véletlen küldtem el két részletben).

2022. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok . Engem az érdekelne hogy mennyi a táppénz? Oké 60% de ezt hogyan számolom ki? Ha a bérem 330 br.?

Köszi ha tudtok segíteni

2022. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!