Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem erősödik a tesztem, akkor...

Nem erősödik a tesztem, akkor ennyi volt ugye?

Figyelt kérdés

Tegnap nem kellett volna megjönnie, ezek a tesztjeim.

Sajnos ami kis tünetem volt, hasfeszülés, szédülés, azok is elmúltak. A mai tesztem meg talán még halványabb mint a tegnapi, bár még nem száradt meg.

A predictor is egyforma csíkos 2 napja.

Teljesen el vagyok keseredve, tavaly is volt egy missed abom a 8. héten. Ki lettem vizsgálva, szedem a gyógyszert a pajzsmirigyre, IR-re, nem tudom mi lehet a gond, teljesen magam alatt vagyok.


2022. márc. 6. 07:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
2022. márc. 6. 07:18
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Szia!Nem gyengébb az a teszt.

Megértelek hogy félsz de próbàlj kicsit megnyugodni.Szépek a tesztjeid és a missed-re ne gondolj mert egymàs utàn nem annyira valószìnű hogy megismétlődik

2022. márc. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Màsik:menj el hcg vérvételre és kiderül abból hogy jogos e a gyanúd.

#1

2022. márc. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy jo tanács. Ha egyszer van egy ilyen pozitív teszted, kérj időpontot dokihoz mikorra kell és ne tesztelgess tovább. Most fölöslegesen stresszeled majd magad, míg nem jutsz orvoshoz, ami többet árt.
2022. márc. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Próbálj meg nem tesztelni,mert nem mennyiségeket mér a teszt!

Gondolj arra,hogy most minden rendben lesz!Tünetek jönnek,mennek,azzal nem szabad foglalkozni!

2022. márc. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
12-től egyértelműen szép, pozitív tesztjeid vannak, látható a második csík még a szakavatatlan szemeknek is, nem lett halványabb,, ami meg kifejezetten jó, olyan erős egyáltalán nem biztos, hogy valaha is lesz valakinek mint a kontrollcsík, sőt. Próbálj megnyugodni, a tünetek pedig semmit nem jelentenek az égvilágon, mert valakinek konkrétan baba mocorgásig semmi nincs!
2022. márc. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

Esetleg írass fel progeszteron pótlàst az orvosoddal.

Ha attól nyugodtabb leszel màr megéri és szerintem fel is írja kérdés nélkül a missed miatt.

Ha nem akkor te említsd meg neki.

2022. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Nyugalom. Szerintemminden rendben van a tesztekkel, megertem, hogy kivagy, de ne nezegesd folyton. Hivd fel az orvosod, megbeszelitek, igyal egy citromfu, teat, menj ki setalni. Ha baj lesz sem igazan tehetsz semmit sajnos...
2022. márc. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szedem a progesteront, azzal nem lehet gond. Nagyon félek.
2022. márc. 6. 08:52
 10/17 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nincs is gond. A félelem fog gondot okozni. Ne tesztelj többet. Találjatok ki valami programot a férjeddel. Vasárnap van, süt a nap, sétáljatok.
2022. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!