Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem erősödik a tesztem?

Miért nem erősödik a tesztem?

Figyelt kérdés

Ez a második terhességem,28 naposak a ciklusaim általában.Ma csináltam tesztet,hátha ez már szép erős lesz,hisz igencsak ez a 5.hét,de nem lett az:(Nagyon elszomorított inkább.Baj lehet?

[link]


2017. júl. 4. 15:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Tüneteim vannak az elejétől fogva:Puffadás,mensi szerű enyhe hasfájás,fáradtség,iszonyatos mellfájdalom.volt barna folyásom amikor beágyazódott,múlthét csütörtökön is egy kevés.Holnap megyek este orvoshoz.
2017. júl. 4. 15:07
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Naponta kerdes ez.

A teszteket felesleges ismetelni, nekem szepen erosodott aztan a legerosebb utan verezni kezdtem es elment. A kovetkezonel egyet csinaltam csak mert megtanultam egy eletre, hogy az erosodes nem jelenti azt, hogy minden oke lesz. Szoval most 32. hetet kezdtem az egyetlen tesztes (halvany!) babaval.

2017. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj szerintem rendben lesz minden.

Nekem se erősödött a teszt,utána már nem is idegesítettem vele magamat .

Pozitiv és ez a lényeg .

Az orvos majd többet tud mondani,de nem kell aggódni.

Majd írj mit mondott a doki.

2017. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit akarsz még már ne haragudj,a 4.ei csont pozi !!
2017. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tesztnek ha ugyanolyan márka, ugyanakkor végzed erősödnie kell, ha eltelik pár nap.

Azzal egyetértek amit az első írt, h erős tesztnél is elmehet a baba, de ha a teszt nem erősödik egyértleműen (ezért javasolják az orvosok hogy kettőt kell csinálni pár nap eltéréssel, a fent leírt kritériumokkal) akkor lehet, h gond van.

2017. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Most néztem meg a képeket. A középső nem számít, mert más fajta, a 2 szélső között egyértlemű az erősödés. nem ugrik le az tény, de én ezzel nem aggódnék.

2017. júl. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem februarban volt egy nem erősödő, de az ennél sokkal halvanyabb volt, ott üres petezsak volt. Ez egyértelműen erősödik.
2017. júl. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Régi kérdés ,de akkor a baba 7hetesen elment,nem erösödtek a tesztek,inkább halványodtak.a tüneteim is megszütek 1héten belül
2019. ápr. 28. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!