Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes vagyok ma, szombaton...

23 hetes vagyok ma, szombaton voltam dokinál minden rendben van azt mondta, kicsit meg vagyok most ijedve,, menstruációhoz hasonló kicsi görcsök fáj a derekem is kicsit, és a combom mint ha zsibbadna utal ez valamira? első terhességem

Figyelt kérdés
szóval nem tudom mire utalhat, egyfolytában mozog a csöppség
2022. márc. 7. 12:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Derekam bocsánat, javít a telefonom
2022. márc. 7. 12:56
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Teljesen normális. Amíg, nincs vérzés vagy rettentő fájdalmas görcsölés, addig minden ilyen normális. Nyúlnak a szalagok, növekszik a méhed, egyre jobban készül fel a tested a nagy napra.
2022. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Arra utal,hogy terhes vagy.

Nő a hasad,feszít a méhed,hormon változások sokasága..Lesz ez még rosszabb is sajnos,időnként jelentkeznek fájdalmak a terhesség során amik teljesen normálisak.

Elvetélni már nem tudsz,ha erre gondolsz.Ha a baba nem mozog (isten ments) akkor már halva is meg kell szülni,tehát felesleges amiatt aggódni,hogy most ilyen jellegű gondod lenne.Ez már felejtős.

2022. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ja az lemaradt, hogy kezdj el szedni magnéziumot, ha eddig még nem szedted.
2022. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Femibiont és magnerotott szedek
2022. márc. 7. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ma többször volt derékfájásom, enyhe görcsölésem. Szerintem köze van hozzá az időnek is, kettősfrontot írtak reggel, és már megfigyeltem, hogy ilyenkor szinte mindig van valami ilyesmi fájdalmam. Amúgy én is szombaton voltam dokinál, minden rendben volt akkor.


28 hkm

2022. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!