Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális? Szabályos?...

Ez normális? Szabályos? Elvileg 7hetes a nagykönyv szerint, de mivel én biztos vagyok benne hogy nem középidöben fogant, hanem menstruáció elött pár nappal. Akkor hány hetes? És Minden rendben lesz?

Figyelt kérdés

[link]


Orvos semmit nem mondott rá, mondjuk azt mondta, hogy Minden rendben, csak túl korai. 3hét múlva megyek vissza. Akkorra Minden rendben lesz? Illetve nem tudok nyugton maradni,a várakozás egy örökké valóság.


2019. febr. 22. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Ha mensi előtti akkor 5 hetes vagy akörüli,

Kép alapján okés


De ha nem bízol abban amit az orvosod mond akkor keres másikat. Ha azt mondja rendben van, akkor rendben van, nyugi. :)


Azt nem tudom mondta-e, de folsav, magnézium és e-vitamint szedj, e-vitaminból a herbáriásat ajánlom.

2019. febr. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Femibionom+Magnéziumot szedek.

3hét múlva hívott vissza. Most az lenne a legjobb azt kiváeni, ott majd Minden kiderül. Most ha el megyek egy 4D-re magánban, ha 5hetes mert biztos hogy annyi, akkorse dog tudni többet mondani szerintem.

2019. febr. 22. 13:58
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak a várakozás, és az aggódás, hogy Minden rendben lesz è az egy örökkévalóság.
2019. febr. 22. 13:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Felesleges 4Dre menni mert ott se fognak látni babát ha még nincs benne. Hiába mész bárhova, idő kell amíg kiderüljön hogy minden rendben van. Eddig minden rendben, nemsokára kialakul benne a szikholyag és az embrió is, ehhez igen, kell 2-3 hét még.
2019. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindkét gyerekem középidő után fogant. Tudom, hogy nehéz, de legyél türelemmel.
2019. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%

Ha ez kB 5 hetes kép akkor én kov héten mennék vhova a hét vége felé megnezetni van e szivhang. Biztos nem birnam 3hetig a bizonytalanságot.

Amúgy is annyi rosszat hallani, nekem is volt vetelesem, barátnőm babaja pedig 8 hetesen megállt a fejlődésben, ha műtét kell jobb mielőbb tullenni rajta.

Félreértés ne legyen, minden jót kívánok neked és legyen minden oké de azért jobb a biztonsag

2019. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Valószínű, hogy én is El fogok menni amikor már való di 7hetes lesz. Az hónap vége, jövöhonap eleje. Elöbb fölöslegesnek tartom, Max ugyanazt fogják mondani, mint most.
2019. febr. 22. 18:40
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez még csak a petezsák ha jól láttom? Mi 5 hetesen voltunk először akkor csak petezsák volt rá egy hétre embrió is és még 2 hét múlva már szívhang is :)

Tudom milyen idegörlő de valahogy túl kell élni

2019. febr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor 2héttel kisebb. Az biztos. De van ilyen nem? Ez normális?

Akkor Minden rendben lesz?

2019. febr. 22. 19:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen és normális, ne aggódj,babának se teszel vele jót. Pihenj nagyon nagyon sokat, egyél sok sok gyümit! :)
2019. febr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!