Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kell elinditani az...

Hogyan kell elinditani az abortuszt?

Figyelt kérdés
2007. dec. 30. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Erről rengeteg kérdés volt már korábban.

annyit kell tenned,h elmész a dokihoz,aki megállapítja,h babás vagy,és megmondod neki,h nem szeretnéd a kicsit.

Utána családsegítők,csekkecske 30 valahányezer forintról.

Egyik nap befekszel,elvégzik a műtétet.24óra után pedig mehetsz a kórházból.

Így nem hangzik egy nagy dolognak,de én októberben azt mondtam,h had éljen a pici,ha ennyire szeretne,és nemet mondtam az abortuszra,pedig mennyivel könnyebb lett volna.Elleneztem világ életemben az abortuszt,most is,de már megértem,h min megy át az a nő,akinek ez egyáltalán meg is fordul a fejében.Azért jól gondold meg,h tényleg nincs más kiút!?

2007. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
szia.ugy kell elinditani hogy teherbe esel és utánna kitalálod hogy mégsem kell a gyerek!utánna bemész szépen a korházba hogy előjegyezzenek abortuszra hát ennyi nagyábol más meg összetenné a két kezét hogy gyereke lehessen mindig bosszant az ilyen kérdés mert ezen az oldalon a nők többsége a gyerekvállalásrol és nevelésről kérdez nem arról hogy miként vetethetném el a gyerekem!!!!
2007. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
Kellene egy másik menü-t inditani az abortuszról, mert engem is zavar aki éppen babát várok, hogy ilyen kérdéseket kell itt olvassak.
2007. dec. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!! Főleg az előző két válaszolónak mondanám, hogy nem biztos, hogy nem védekezett!! Sajnos nekem is volt olyan terhességem, ami gyógyszer mellett maradt meg, és pont azért is szedtem gyógyszert mert nagyon nem volt lehetőségem megszülni egy babát!! Nem akartam, mégis lett, viszont nem volt más lehetőségem, muszáj volt elvetetnem! Most babás vagyok, akartam is, nagyon boldog vagyok!! Ha pl egy éve lett volna, nem tudtam volna felnevelni. Most megteremtettem neki minden lehetőséget, hát akkor persze, hogy kell a baba!!!

A kérdezőnek üzenem, fel a fejjel! Ezt az oldalt azért találták ki, hogy bátran lehessen kérdezni. Az orvos megmondja a köv. lépést. Kitartást és sok sikert!!

Azért gondolj át minden lehetőséget, hátha mégis meg tudod tartani a bébit. Nagyon komoly döntés.

2007. dec. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Először az előttem szólókhoz: nincs mindenki könnyű helyzetben, sokaknak már az is jó, hogy neten keresztül is foglalkozik velük valaki.

Másrészt a kérdezőnek, nagyon gondold át, hogy mit szeretnél! Én már férjnél voltam, amikor abortuszom volt, nagyon megviselt lelkileg, pedig közösen döntöttünk mellette.

Most már elég régóta babát szeretnénk, és szerintem nehezebb így, mert mindig benned marad, hogy mi lett volna...

Gondold át jól és inkább lelkileg készülj fel. Fizikailag az orvosod megoldja.

2008. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bettty ***** válasza:
100%
Én most 9 hetes terhes vagyok és először én is abortusz mellett döntöttem már a csekk is megvolt mikor visszamondtam az abortuszt! Szerintem gondold át!Persze a te döntésed!Akárhogy is döntesz sok sikert
2008. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%

Tehát lépésekbe szedve írom le az abortusz előtti "adminisztrációs" menetet.

1, Felkeresed a helyi terhesgondozót, ahol a védőnővel beszélsz először. Ezután még aznap megvizsgál az éppen rendelő doki, elküld UH-ra, A védőnőtől pedig kapsz egy-két papírt.

2, Három nap elteltével újra elmész a védőnőhöz, aki kiállítja a jegyzőkönyvet ( ez 8 napig érvényes, 8 nap elteltével pecsételéssel meghosszabbítják ) - ha a dokinak belefér megint megvizsgál- Védőnő odaadja a csakket, ami 28.540 ft ről szól. Ha van szociális indoklás/ rászorultság akkor csökkentik.

3, Következő nap elmész a szülészet-nőgyógyászatra, ahol elméletileg bejelentkezés nélkül fogadnak és még aznap elvégzik a beavatkozást. A szokásos hivatalos papírjaid, TAJ kártya, SZIG, Lakcím kártya, stb legyenek nálad.

A jegyzőkönyvvel egyidőben kitöltenek egy statisztikát is és "ennyi" meg utána a beavatkozás.:-(

Remélem hasznos az útmutató és SOHA ne legyen rá szükséged!!!!

2008. júl. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
de az akit zavar mert terhes akkor minek olvassa el ...pff..
2009. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

Azért olvassa el, hogy lebeszéljen valakit a gyilkossá válásról.


http://www.youtube.com/watch?v=UMe6-A9Hifo

2009. ápr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1.Nőgyógyász aki megállapítja hogy valóban várandós vagy

2.Beutalóval vér,vizelet vétel,ultrahang és nekem EKG-is kellett.

3.Családvédelmis aki beszélget veled egy kicsit és ír egy jegyzőkönyvet hogy saját döntésed alapján nemtartod meg a babát.(az apa is mennyen veled ha tud)

4.vissza a nőgyógyászhoz aki az eredmények alapján és a jegyzőkönyv álltal beutal

5.időpontkérés a megadott kórházban

2010. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!