Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan történik a vetélés 17...

Hogyan történik a vetélés 17 hetesen?

Figyelt kérdés
Ha valakinek meghal a babája 17 hetesen, hogyan zajlik az egész? Arra lennék kíváncsi, hogy mi történik ilyenkor. Ugyanúgy elkezd az ember vajúdni, majd a végén megszüli, vagy orvosi beavatkozással indul be a szülés?
2022. márc. 11. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Mindkettő lehetséges. Olyan is van, hogy megáll a magzat szíve, semmi jele nincs, majd csak a következő ultrahang vizsgálaton derül ki. Olyan is van, hogy görcsökkel,vérzéssel távozik.
2022. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy fáj, mint egy rendes szülés?
2022. márc. 11. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy terhes kérdező?

Sajnálom ha igen, es megkell szülnod :(


Amúgy általában kötnek be oxitocint ami elősegíti a szülést, ugyanúgy vajudsz, es szülsz mintha rendes szülés lenne (azaz elne a magzat) magától is beindulhat, de az ritka

2022. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy magától indul be (én ebbe a kategóriába tartoztam) vagy oxitocint kötnek be. Ugyanúgy megszülöd természetes úton általávan. Nagyon kis picike. Szóval a kitolási szakaszt én meg se éreztem. A vajúdásnál a fájások azért fájtak, de elviselhető volt.

Kitartást neked hozzá lelkileg. Egy pszihológust mindenképp keress fel, mert sok kérdés lesz benned. Ezt megéri kibeszélni egy szakemberrel. Utána sokkal könnyebb egy újabb terhességbe belevágni, mivel így nem lesz félelmed. A pároddal is beszéljétek át ezeket. Sokszor a férfiaknak is baromira fáj egy ilyen eset. Szóval róla sem szabad megfeledkezni.

Kitartást kérdező.

2022. márc. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!