Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Felétek is szokás, h a templom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felétek is szokás, h a templomi esküvőre rengeteg ember kap meghívót, a lagzira meg csak a meghívottak egy része mehet?

Figyelt kérdés

Nekem ez furcsán hangzik.Valaki utazgasson,kiöltözzön,esetleg még ajándékot is vigyen az ifjú párnak,közben meg egy sütit se kap?!:O

Vagy ilyen esetben hogy működik a dolog?


2011. jan. 13. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Felénk biztos nem így szokás . Az esküvőbe beletartozik minden :)
2011. jan. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, szokás errefelé (Pest mellett), legalábbis én már voltam templomi esküvőn, a lagzi pedig csak szűk körben volt megtartva. Viszont nem kellett vinnem ajándékot!
2011. jan. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szokás, abszolút. Van is, aki emiatt inkább nem megy el. Viszont ilyenkor ajándékot vinni nem kötelező.
2011. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
nálunk is így van. esetleg lehet azt csinálni, hogy a templkomból kijövet felállítotok egy sütis pultot, aztán mindenki vehet ott is pár darabot. :)
2011. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak akiket csak a szertartásokra (templomi, polgári) és vannak akiket az egészre, szerintem ez teljesen jól van így, ajándékot nem szoktak vinni akik csak az esküvőre mennek, kikéréskor ott vannak így a hőn áhított sütivel meg vannak kínálva, nálunk az utcán bámészkodókat is kínálják piros, mákos vagy diós kaláccsal, borral. (Baranya megye)
2011. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékot csak az kell hogy vigyen, aki a vacsorára is hivatalos.
2011. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is így volt. A tágabb baráti kört (gyülekezeti tagok, barátok) hívtuk a gyülekezetbe a szűk rokoni kört pedig az ebédre is. Viszont aki nem volt hivatalos az ebédre attól nem is vártunk ajándékot. Mondjuk ezeknek az embereknek is volt pár tálca süti + üdítő, de nem sok. Ha nagy a baráti kör szerintem ez sokkal célravezetőbb, ennyi embert megvendégelni egy vagyon, ha valaki kimarad az meg tuti sértődés. Viszont biztos van mindenkinek jópár olyan barátja aki azért szeretné látni az esküvőt.
2011. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt három esküvő amin részt vettem, ilyen volt... Ebből egynél hívtak meg az utána következő részre, de az is olyan felemás élmény volt, miután a menyasszonnyal nem sokkal előtte történt beszélgetésből kiderült számomra, hogy eredetileg meg se lettem volna hívva a lagzira, csak felszabadult egy hely... és arra a szabad helyre eredetileg a főnökét hívta volna el. Ez nem is bántott volna, ha nem én lennék a legjobb barátnője, a főnökét meg nem utálná. Na mindegy, ez is elárult azért valamit.


Amúgy látva a véleményeket, mostmár nyugodt szívvel megyek az ilyen csak szertartásra meghívós esküvőkre ajándék nélkül... :)

2011. jan. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én még csak olyan esküvőn voltam,ahol a szertartás után mindenki meghívott volt lagziba is,ill. olyanon,ahol a munkatársaknak,haveroknak péntek este rendezett a pár vacsorát,másnap ők is elmentek a templomba,de a lagziba már nem.

2011. jan. 13. 15:33
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ez viszont tök jó ötlet, hogy előtte a haveroknak, munkatársaknak külön vacsora... :):)
2011. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!