Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy kicsit hülye kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kicsit hülye kérdés, de amikor titeket dobott a barátnőtök és persze szokás szerint felhozta hogy legyünk barátok van itt olyan ember aki erre azt mondta hogy igen és nem azt mondta hogy tűnj a p. icsába?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 22:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok,most szakítottam a barátommal 1 hete...én is mondtam neki ezt a barát dolgot,azt mondta,hogy rendben,ő is ezt szeretné,szóval nem küldött el a p*csába.
2010. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Van...

Érettebben is hozzálehet állni a dolgokhoz, nem úgy, mint amit a mónika showban látsz... Bár egyénfüggő...

2010. júl. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Mi közösen egyeztünk meg fél éve vagyunk ÍGY barátok.. :S
2010. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem küldtem l a p*csába de nem kerestem utána a társaságát.
2010. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát szeritnem férfi és nő között nincs barátság:D Egyébként nekem is benyomta 2 és fél év után, és én is azt mondtam ok...és kb leszarjuk egymást
2010. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

velem a ballagása előtt 1 nappal szakított 3 év után. de közölte h attól még menjek el a ballagására. mint egy barátja. hozzáb.sztam egy párnát :D

persze azóta eltelt 3 hónap és néha érdeklődünk msnen h mivan a másikkal de nem visszük túlzásba.

2010. júl. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ez a duma már általánosítva lett,mint az hogy "beszélnünk kell"


csak szakítás után odamondják,de kevés példa van rá,hogy be is tartják


15/L

2010. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
mikor kapcsolata lett elfogadtam szó nélkül és barátként álltam hozzá és végig mellette voltam..végelett-most ismét(és a kapcsolata előtt is) pedálozok érte ;)
2010. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem is fogjátok, ha megy fősulira, vagy egyetemre. Le fog szarni. Borítékolnám
2010. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

az egyik válaszoló kommentjét cáfolnám van barátság fiú és lány között (jó az már más kérdés hogy nagyon csinos szép és aranyos és nem utasítanám vissza...) mert egymással mi mindent megbeszéltünk régen és nem mellesleg osztálytársam is.


Én egy lánynak se mondtam hogy menjen a p*csába :D , de nekem ez sose ment hogy utána jóba legyek vele olyan szinten hogy összejárjunk az msn oké teljesen beszélgetek vele de hogy én ott legyek a közelébe főleg hogy még ha szerettem is és olyankor eszembe jutnak a régi emlékek és ez így nempálya...

2010. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!