Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esély a vetélésre...

Mekkora az esély a vetélésre ilyenkor?

Figyelt kérdés
Sajnos terhes vagyok. Nem szedtem gyógyszert, pedig kellett volna, tudom, hogy ostoba voltam. Megszakításosan estem teherbe. Az elején lett volna lehetőségem abortuszra, de annyira félek mindenféle orvosi beavatkozástól, hogy képtelen voltam elmenni. Így most nyilván sokkal brutálisabb dolog vár rám, amit szintén nem szeretnék. 17 hetes vagyok. Kb. 2 hete kezdtem el nagyon erősen szorongani és stresszelni. Előtte próbáltam átprogramozni az agyam arra, hogy túlélem a szülést, és nem idegeskedek. Örülni sosem örültem a terhességemnek, de azért idegösszeomlást sem kaptam. Néha voltak olyan napok, amikor sírógörcsöt kaptam, de nem volt vészes. Most viszont 2 hete úgy érzem, hogy az idegrendszerem kezdi felmondani. Hatalmas stresszként élem meg ezt az állapotot. Ha továbbra is ekkora stresszben élek, akkor el fogok vetélni, vagy nem valószínű, hogy ettől függ? Nem enyhe szorongást és stresszt élek meg, hanem kb. olyan, mintha a hozzátartozóm halt volna meg. Emellett sajnos képtelen vagyok a jót meglátni a terhességben, és abban, hogy lesz gyerekem, így csak negatívan élem ezt meg. Szóval nagyon rossz, amit érzek, és nagyon kivagyok. Gyomoridegem is van, állandó feszültséget érzek, folyamatosan szétrobbannék az idegtől. Annyira kilátástalannak érzem a helyzetet, hogy elég sokat gondolok az öngyilkosságra is. Tudom, kb. mindenki azt gondolja, hogy egy rohadék ember vagyok, aki megérdemli a szenvedést. Elhiszem, ha az vagyok, ezért csupán arra vagyok kíváncsi, hogy így mekkora az esély arra, hogy elvetéljek.
2022. márc. 14. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagy rohadék ember,de kérj segítséget! Velem már beszéltél privátban,írj rám ha gondolod,gondold át milyen segítséget vársz és megpróbálok segíteni,vagy segítőkhöz irányítani.Az öngyilkosság nem megoldás.
2022. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az elmúlt pár napban több kérdést is feltettel erről. Mi lenne ha megfogadnad a tanácsokat és felkeresnel egy pszichiatert?
2022. márc. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichiáter. Most.
2022. márc. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt 3 napban 3 kérdésedet olvastam és írtam rá Segito választ tőbbed magammal együtt , mindenki hasznos tanácsokkal látott el , de te meg mindig itt tartasz hogy ide írsz ki kérdést az helyett hogy segítséget kérnel!


Nem fogsz elvetelni azért mert ki vagy készülve idegileg !

Ellenben ilyen idegi állapotban nem akarhatsz maradni !

Én elhiszem hogy nem fényes a helyzeted , de gondolom felnőtt vagy (nagykorú) tudsz gondolkodni is ; sajnos ezt ahogy látom már egyedül képtelen vagy megoldani !

2022. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
5ös a saját traumádat ne vetítsd már ki másra,mert a kérdezőhöz semmi köze,plusz senkit se érdekel!
2022. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Megint te?? Miért nem mész már be a pszichiáterhez, vagy egy nyamvadt válságkezelési tanácsadóhoz? Kismilliószor leírták!

Vagy vonulj be a pszichiátriára amíg meg nem szülöd azt a szegény kicsit, aztán azt csinálsz amit akarsz ha ő már biztonságban van!


Hiába írod ki 1000+1re, SENKI nem tudja ezt helyetted megoldani, menj be a pszichiátriára,ott elpátyolgatnak a szülésig.

2022. márc. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom ki a gonoszabb aki idejön egy pszichésen beteg embert bántani, jól be rúgni,hátha majd tényleg öngyilkos lesz, te meg idejössz jól leköpni mert neked nem lehet gyereked! Nem tudom akkor ki a gonosz...
2022. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
*bele
2022. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Vetélésnek 17 hetesen nem sok esélye van. A 12. hétig szoktak gyakrabban elvetélni, utána már nagyon ritka.

Szexelni felnőtt embereknek érdemes, akik már tudnak védekezni. Ez olyan, mintha nem nézel körül az úttesten előbb-utóbb elüt egy autó. A kisgyerekeknek emiatt mindig fogják a kezét. A felnőtt viszont már egyedül is körül tud nézni.

Most már így jártál, csináld végig, add örökbe. Remélem, hogy ebből megtanulod a leckét és legközelebb védekezel. Pszichiáter valóban nem ártana neked!

2022. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A benned fejlődő gyerek idegrendszerének nem tesz ez jót, nagyon nem. Majd meg lesz ennek a böjtje, amikor jönnek emiatt a problémák. Keress szakembert.
2022. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!