Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetesen magzatelhalás miatt...

9 hetesen magzatelhalás miatt megműtöttek karácsony előtt. Várom a szövettan eredményét, magam alatt vagyok teljesen. Igaz, hogy kisműtét után 6 hétig regenerálódik a szervezet?

Figyelt kérdés
Egyébként néha kellemetlen szúrkálós érzésem van a méhem és környékén, némi barnás váladékozással. Mitől lehet és meddig tarthat?
2007. dec. 30. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem 2 vagy 3 hétig voltam táppénzen, az idő alatt visszanyertem az erőm, viszont a szervezetem 8 hónap után rendeződött. Ez alatt azt értem, hogy pl a mensim akkorra állt vissza a műtét előttire, de még kb 2 évig valahányszor megjött mindig úgy éreztem, hogy a méhemben feltépődött egy seb...ennyit a regenerálódásról.

Barnázással nekem szinte abban az évben (ápr-dec) végig problémám volt, több doki után végül homeopatikus bogyókkal tette helyre egy természetgyógyász.

2007. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon sajnálom ami Veled történt. Már nekem is volt egy abortuszom. Igen, azt mondják, hogy a regenerálódás 6 hét. A barnás váladákozás miatt ne aggódj, hiszen a benti seb valamennyi ideig tovább tisztul. Viszont ha 1 héten belül nem múlik el, akkor szerintem menj el dokihoz. Én úgy jártam, hogy a műtét után 3 hétig folyamatosan meg volt a vérzésem, de nem ám csak barnás váladékozás, hanem rendes vérzés. 1-2 napra volt, hogy megszűnt, de utána kezdődött előről. Nagyon meg is voltam ilyedve... Később az orvosomtól kaptam gyógyszert és a vérzés elmúlt. Ez 3 évvel ezelőtt volt. Most 10 hetes kismami vagyok, tehát ne aggódj, de ha nem javulsz 1 héten belül akkor szerintem menj dokihoz. Boldog új évet kívánok Nektek.
2007. dec. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ezek nagyon nehéz dolgok, velem is megtörtént ami Veled mégpedig négyszer. Ezzel nem ijeszgetni akarlak, csak tudd nem vagy egyedül. A szövettanból nálam semmi sem derült ki. Nekem a mütét után rendesen megjött a köv. mensi ezzel nem volt probléma, inkább a lelki sebekkel. Én el kezdtem járni egy kineziologushoz aki segitett feldolgozni a veszteséget. Mi már voltunk genetikusnál is egy csomó vizsgálaton és minden rendben van velünk fizikálisan. Hat hét alatt fizikálisan rendbe fogsz jönni, persze az első héten Nekem is fájdogált a hasam és 7 napig véreztem is. Inkább lelkiekben kell tovább regenerálódni. Jó egészséget kivánok!
2007. dec. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon sajnálatos dolgok ezek, az én életemből se maradt ki szintén 9 hetes babám halt el, művileg vették el, a műtét után 9 napig véreztem, utána napra pontosan 28 napra mensiztem. A műtét után 3 hónappal később kiderült újra babát várok. Most a 6-dik hónapban vagyok, teljesen panaszmentes a terhességem.

Fel a fejjel, ne add fel!!!

2007. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez velem is megtörtént februárban. Én 5 hétig véreztem egyre csökkenő mértékben, eleinte igen intenzíven. A 8. hét után jött meg a mensim, ami azután rögtön beállt teljesen szabályosra. Én is nagyon magam alatt voltam- miért éppen én? Most a 21. hétben vagyok a kisfiammal. Hidd el, te is leszel még boldog pocakos anyuka!
2007. dec. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!