Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vagy második/harmadik/neg...

Első vagy második/harmadik/negyedik babaváráskor izgultatok a legjobban?

Figyelt kérdés

Másodszor vagyok várandós, de egy picit most jobban izgulok:

Pl első trimeszterben az első terhességemnél minimálisan aggódtam, most viszont sokkal jobban (nehogy elmenjen, stb).


Hogyan éltétek meg a várandósságaitokat? :)



2022. márc. 15. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Más volt…


A 2.-kal sok volt a gond így aokkal nehezebben éltem meg


Féltem, hogy milyen lesz a naggyal.. stb.



Amúgy annyira tartottam, hogy a kötödés is a szülés után kezdődött meg

2022. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Első
2022. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Szintén másodikat várom, de jóval aggódóbb vagyok. Sokat is vérezgetek, veszélyeztetett vagyok. És ilyen rosszul még életemben nem voltam, mint mióta a másodikat várom.
2022. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
3.nál 40 közel voltam, előtte volt vetélésem is.
2022. márc. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
A harmadiknál. Úgy fogalmaztam meg, hogy már van 2 egészséges gyerekem, és a matematika ellenem dolgozik. Azért a harmadik is egészséges. De negyediket nem szeretnék már.
2022. márc. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Én az elsőnél jobban izgultam, nehezen jött össze és sok minden miatt aggódtam. Másodiknál már rutinosabb voltam, tudtam mire számíthatok. És a 1,5 éves mellett nem volt időm aggódni, vmikor szinte el is felejtettem, hogy terhes vagyok.😂
2022. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Harmadszor vagyok terhes, most nem izgulok. Az elsőnél viszont végig idegeskedtem az egészet, rémeket láttam állandóan, mert még nem tudtam, hogy mi normális és mi nem. Folyamatosan mindennel orvoshoz rohangáltam. De egészséges gyerekem született végül.
2022. márc. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%

6


Engem pont aggasztott, hogy tudtam mire számíthatok..

A “nagy” pedig 9 hónapos volt, amikor terhes lettem.


Közben folyamatosan volt valami

Véreztem

Fenyegető vetélés

Rossz kombi teszt

Genetikai tanácsadás amnio előtt, amit nem javasolt a genetikus.

Emiatt egyéb vizsgálatok. Lehet beteg lesz azt mondták..

Szív uh eltérés


Egyébként egészséges babám lett..

De egyszerűen a 30. Héten is még ezen ment a kattogás, hiàba csináltattunk meg minden tesztet ( amiket vizsgáltak nem mind szűrhetőek)



Szóval emiatt..



Aztán az elsővel komplikált problémás szülésem volt..

Emiatt is izgultam ( teljesen feleslegesen, nagyob pozitív, gyors, serülésmentes szülésem volt)

1.

2022. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
Én mindnél izgultam, bár mindig kicsit más jellegű kétségeim voltak. Most a 3. babámat várom, idősebb is vagyok és több (elvileg kisebb) probléma is Felmerült, meg előtte volt egy vetélések is, úgyhogy a magzat egészségéért most izgulok leginkább, de mindnél aggódtam efelől is. Igyekszem azért elhessegetni ezeket a gondolatokat, de amit az 5-ös megfogalmazott, az bennem is Felmerült.
2022. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Az elsőre 6 évet vártunk, nem izgultam. A második elsőre összejött, ott sem izgultam. Aztán kiderült, hogy szívbeteg, emiatt a harmadiknál nagyon féltem, hogy ő is beteg lesz. Hála Istennek, egészséges, így a negyediknél sem izgultam.
2022. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!