Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is padlón volt erzelmileg...

Más is padlón volt erzelmileg az utolso honapban terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Ejjelente felriadok,rossz dolgokon kattogok, sirni tudnek mindenen es regi serelmeken ragodok.
2022. márc. 16. 02:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 hónapom van szülésig, de Én is sokat vagyok így.
2022. márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem a legboldogabb időszakom volt 🤷‍♀️

Nekem 5 hónapos a lányom, ,en most vagyok a mélyponton.

2022. márc. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem változó. Vannak ilyen estéim, pedig még csak a 31. héten járok. Bár igazából kb. félidőtől megfigyeltem. Aztán másnap semmi bajom. Azért úgy általánosságban szerencsére nem ért utol a letargia és a rosszabb napokon és éjszakákon is inkább csak azt érzem, hogy nyugtalan vagyok, de nem értem, hogy miért. Régi dolgokon abszolút nem kattogok. :) Most valahogy nagyon előrefelé irányul a figyelmem, ami tök érdekes, mert alapvetően nem ilyen vagyok.
2022. márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A padló az túlzás, de igen, volt ilyesmi.
2022. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2es. Miért? Mi a baj?
2022. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban vegigaludta az éjszakát.

Nappal is rengeteget aludt.

Majd nappal visszaesett az alvása, ma már csak 2x alszik, így az olyan dolgaimra, amikre mellette nincs lehetőségem, egyre kevesebb idő jut.

Beindult a mozgásfejlődés, de nem olyan gyorsan, mint az érdeklődése. Mindenre kíváncsi, mindenhol ott lenne, ezert ha nem cipelem magammal ordít.

Éjjel viszont azóta óránként kelünk.

Éjjel kelek a kicsi miatt, zombi vagyok miatta kb. De hogy ez se legyen elég, mellette van egy 3 évesem, nappal a dackorszakával küzdök rendesen.

Egyedül vagyok reggeltől estig, ki vagyok purcanva.

2022. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ó ilyenkor jut eszembe a sok pocakos fotó meg selfie hogy jaj de várlak már drága gyerekem 😅😅 aztán meg legszivesebben vagy visszadugnad a hasadba vagy magadat akasztnaad fel a fára 😅 minek szültél akkor komolyan? 🤣
2022. márc. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
6is hát ilyenek ezek a kisbabák :D többet szerintem ne vállal!
2022. márc. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8


Szerintem majd ők tudják, mennyit vállalnak... Pf

2022. márc. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát látod, így ki van....

Mit gondolt? Kipottyan és önellátó lesz?

2022. márc. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!