Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is fél milyen lesz a...

Más is fél milyen lesz a babája? Kérem irjanak azok akiknek nem volt zökkenö mentes érzelmileg a terhessége. Végül is hogyan végzödött?

Figyelt kérdés

28hetes vagyok.végig aggodtam a terhességet,mindenféle félelmem volt már.

nehezen is kezdödött 39.3lázzal. majd az idegeimet a cigaretta elvonása is megtépázta,rengeteget aggodtam és még most se hiszem hogy mindent végig tudok csinálni.egyszerüen nem merem elhinni,hogy tényleg megkapom ezt a babát.bár ö már a 2. csak az apja nem akarta.más is fél attol vajon egészséges lesz e ill szép?


2010. máj. 17. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez egy természetes aggódalom,és gondolatok.Nyilván normális viselkedés,kinek kellene beteg gyerek?Csak megkeseritené az életünket.Minden jót,jó baba várást.
2010. máj. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Hogy-hogy megkapod?Nem értem ezt a kérdést?Egyébként én is minden nap ezeket az aggodalmakat élem meg.Előző voltam.
2010. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

A cigi elvonás nálam is okozott kellemetlenségeket, egyszer antibiotikumot is kellett szednem, mert valamilyen fertőzést találtak a szervezetemben. De a legrosszabb nem ezek voltak. 3 hós terhes voltam, mikor bejelentettük a leendő nagyszülőknek, hogy jön a baba (mindkettőnk szüleinél első unoka) Anyukámékkal madarat lehetett volna fogatni, nagyon boldogok voltak. Viszont az anyósék nem örültek egyáltalán, mert nem vagyunk összeházasodva, és azon aggódtak, hogy mit fognak szólni a szomszédok, hogy így jön a baba (falun laknak). Ez nekem annyira rosszul esett, hogy el sem tudom mondani. A mai napig nem tudom felfogni, hogy nem képes valaki örülni az unokájának... Egész terhességem alatt sokszor volt, hogy magam előtt láttam anyóst, amint kifogásolja a házasság hiányát, és rengeteget sírtam emiatt.


Egyébként gyönyörű szép kisfiam született, teljesen egészséges, és nagyon-nagyon imádom!

2010. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár az én "babámnak" születése óta elálló fülei vannak(mint az anyjának),nekem (és a családunknak)mégis ő az egyik legszebb a Világon(a másik legszebb a nővére)!! Ettől nem kell félni! Hidd el,a Te babád lesz a Világ legszebb gyermeke!:)

Ha nem lenne egészséges,akkor az már kiderült volna,szóval NE AGGÓDJ!!

Mi,a második terhességnél,amikor egy olyat láttunk a tv-ben,hogy a baba születése után derüllt ki,hogy nem fejlődött rendesen,akkor a párommal megtárgyaltam,hogy ha valami oknál fogva nem lesz egészséges,akkor sem dobjuk el,szeretetben fogjuk felnevelni... Mert hát,mégis csak a miénk... :) Most a 3. babóval vagyunk 5+4 hetesek,és én inkább a vetéléstől félek,mert a 2 lány születése közt már volt egy.

Boldog babavárást!!:D

2010. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én teljesen kivoltam, hhogy mindenféle ronda dolgok lesznek amikor megszületik a baba. (nem lesz keze vagy lába vagy mittomén), addig paráztam ezen amíg inkább elmentünk 4d ultrahangra, de hálistennek megvolt mindene. Anyuéktól féltem, hogy nem fognak örülni, ezért jó sokáig nem is mertem elmondani. MOst a koraszületéstől félek..Remélem minden rendben lesz!
2010. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
ennyire ne legyetek már ilyenek. tessék mindenkinek összeszedni magát. A mai kismamák nagyon el vannak kényelmesedve. se melo a legtöbb otthon egyedül és jár az agyuk minden hülyeségen. Inkább foglald el magad!!!
2010. máj. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

én is 40fokos lázzal, betegséggel láttam neki a terhességnek és apa sem akarta a babát.

Vitáztunk róla sokat és úgy döntöttem, h elköltözök nem fogom őt hallgatni, nincs szükségem az idegeskedésre.

Mondtam, h döntse el mit akar.

Néhány hétig anyukáméknál laktam és elkezdtem neki hiányozni a babával együtt és úgy döntött szeretne minket.

Vissza költöztem még néhány hétig össze kaptunk néhány apróságon (nem a babával kapcsolatosan) és azóta jól vagyunk. NAGGGYON IMÁDJA a kisfiunkat, szinte szerelmes belé.

Mikor szültünk ott volt velem és fogta a kezemet, kedvenc virágommal állított a kórházba, segített otthon nagyon sokmindent az elején. Főzött, takarított.

Megköszönte, hogy megszültem ezt a babát magunknak. :)

Biztos szép lesz a babád és egészséges. 1000%-ig biztos vagyok benne, hogy ő lesz a legszebb baba a világon számodra.

2010. máj. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én a cigit a terhességem előtt négy hónappal letettem, az már nem zavart. Minden vizsgálat után aggódtam, amíg nem kaptam meg az eredményt. Terhességi cukorbetegségem volt...ez miatt voltak dilemmáim. Itt volt ez a fránya H1N1, na az is betett, nem tudtam eldönteni, hogy oltassak vagy ne oltassak-nem oltattam szerencsére. A 36. héttől attól féltem hogy túl nagy lesz-az uh alapján gondoltam. A betöltött 40.héttől pedig rettegtem hogy császározni fognak.

40+2 napra szültem természetes úton, gátvédelemmel egy gyönyörű, egészséges, arányos 3340g 56cm, szépséges, imádni való kicsi lányt!!!:))))

Ne aggódj!! Nem tesz jót!!

Minden rendben lesz!!! Jó babavárást, és könnyű szülést, jó egészséget Nektek!!

2010. máj. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
36 éves vagyok, és annyit riogattak a 35 felett született Down-os babákkal, hogy nehezen tudom kiverni a fejemből az aggodalmat... Voltam ugyan kombinált teszten, ahol 1:6000 esélyét adták, ami sokkal jobb, mint az életkorom szerinti átlag. Az amniocentézist a vetélés 1-2 %-os kockázata miatt nem vállaltam be, mert nagyon nehezen jött össze a baba, két méhen kívüli terhességem is volt előtte, és felmerült, mi van, ha nem sikerül többet. Amúgy mindenki mindent rendben lát, szerencsére, de ha megszületett, az a biztos.
2010. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem azért aggodok mert nem kötöm le magam.én ezt a 7honapot is kemény utazással töltöttem a tanulmányaim miatt,magas lázzal kezdtem influenza járvány idején,véreztem is,sokat is hiztam,minden aggodalomra alkalmas okot ismerek.a félelmek bennem maradtak.már van egy gyermekem,csak már a korom 33 és ez se tul szerencsés.attol is félek nem e ez okoz bajt hogy ennyire féltem,rettegek hogy nem lesz egészséges.remélem nem .
2010. máj. 26. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!