Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is padlón volt erzelmileg...

Más is padlón volt erzelmileg az utolso honapban terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Ejjelente felriadok,rossz dolgokon kattogok, sirni tudnek mindenen es regi serelmeken ragodok.
2022. márc. 16. 02:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
77%
Az elmúlt pár napban nekem is valamiért depis hangulatom van. Elkezdtem félni a szüléstől, a kórházban tartózkodástól (sosem feküdtem még kórházban), hogy mi fog ott történni... Lassan befejezem a munkát, amit nagyon szeretek, ez is kicsit keserű érzésekkel tölt el. Egy korszak vége, a "gyeplő" elengedése, a helyem kipakolása, a feladataim lelkiismeretes átadása. Olyan nagyon fura és kusza most minden. De volt már ilyen, akkor is pár nap alatt elmúlt ez a letargia, remélem most is hamar túl leszek rajta. :)
2022. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!