Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy ha mar volt terhes...

Igaz, hogy ha mar volt terhes egy no es megszuletett a baba akkor a 2.terhessegnel kisebb a korai veteles kockazata?

Figyelt kérdés
2022. márc. 16. 14:15
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nogyogyaszom mondta ma h igaz h meg csak 6 hetes vagyok de ne izguljak mert mar voltam terhes es megszuletett a kislanyom (csaszarral) ugyh most sokkal jobbak az eselyek h ne tortenjen veteles
2022. márc. 16. 14:16
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát nálam nem jött be

Első terhességem a fiam.

2. 9hetesen ment el

3. 10hetesen ment el

A 4.terhesség a lányom.


Anyának első terhessége én

2.vetélés

3.hugom

4-5-6.terhesség vetélés

7.lett az öcsém.

2022. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lenne összefüggés. Viszont felesleges stresszelned ezen, csak ártasz magatoknak, ha idegesíted magad.
2022. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én sem gondolnám, hogy van összefüggés. Egyelőre engem még nem érint a téma, legalábbis a második terhességem még nem szakadt meg (reméljük nem is fog), de több ismerősömnél is tudom, hogy a második-harmadik baba nem maradt meg, hiába, hogy az elsőnél minden flottul ment.


Viszont tényleg ne aggódj emiatt. A stresszeléssel sem tudod megelőzni a bajt. Az, hogy vetélés lesz-e vagy sem, igazából abszolút szerencse kérdése, az első trimeszerben főleg nem rajtad múlik semmi. Örülj neki, hogy egyelőre minden rendben és bízz benne, hogy ez így is marad.

2022. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, hogy finoman fogalmazzak
2022. márc. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igaz.
2022. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

se orvosilag, se matematikailag nem igaz


legfeljebb abban az értelemben, hogy már biztosan lehet tudni, hogy képes vagy kihordani egy terhességet. de ez SEMMIT nem jelent a következő terhességekre nézve.

2022. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem alapjáraton nem kellene egy dokinak, ha minden rendben, ezzel riogatnia senkit.
2022. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Amugy nem stresszelek rajta meg sztem o se riogatni akart, csak voltam nala uh-n, kerdeztem mikor jojjek, mondta h a 12.heten legkozelebb kerdeztem h olyan sokara? Es erre ezt valaszolta amit irtam. Ennyi
2022. márc. 16. 15:19
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
Alapból felesleges 6 hetesen dokihoz menni, a 12. hét meg nincs is sokára. 😊
2022. márc. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!