Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogyan es mikor jelentette...

Ki hogyan es mikor jelentette be a terhesseget?

Figyelt kérdés

Szukoknek, baratoknak, stb.


Rengeteg otletem van, de nem tudok donteni.


2022. márc. 16. 23:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Szuloknek*
2022. márc. 16. 23:13
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Minél később, hogy anyós ne pofázhasson bele még abba is, hogy mit ehetsz terhesen.
2022. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj #2! Az enyém egyenesen nekiállt veszekedni velem, hogy miért nem mondtam el előbb a fiának, mert akkor még el lehetett volna vetetni! (mellesleg együtt csináltuk a tesztet, ennél előbb meg sem tudhatta volna). Arra már nem emlékszem, hogy ők mikor tudták meg, de a 15. hét körül lehetett
2022. márc. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 az kemény amindenit. Sajnálom!
2022. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Mivel az életünk részei és nagyon szeretjük a szüleinket, és az anyós-apost is, így mindháromszor elmondtuk nekik mar a pozitív teszt utáni napokban, mert úgy voltunk vele ha baj történne arról is tudniuk kell.


Szűk Csaladnak a szivhang után. Távolabbi családnak és Barátoknak 12 hét után

2022. márc. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak elmondtuk, nem volt körítés. Csodás emlék így is, nagyon megható volt... 12 hetes uh után.
2022. márc. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én is 12.heti uh utàn fogom elmondani.(remélem eljutok odàig gond nélkül)
2022. márc. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

A szüleimnek 11 hetesen mondtuk el. Utána már csak 15-6 hetesen utaztunk volna haza, nekem ez nem egy olyan dolog, amit szerettem volna addig titkolni előttük és nem is olyan, amit telefonon mondanék el szívesen. Ha bármi baj lett volna később, arról úgy is tudtak volna.

Anyósom már idős, hozzá 16. héten utaztunk haza, akkor mondtuk el neki, hogy mi a helyzet. Úgy gondoltuk, hogy neki nem feltétlenül kellene tudnia arról, ha bármi gond lenne, csak túlaggódná a helyzetet és mivel amúgysem annyira jó az egészségi állapota, nem kell, hogy még miattunk is fájjon a feje. Mivel akkor azért már kezdtem gyanúsan kerekedni, előtte sem akartunk tovább titkolózni.

A távoli családnak és a barátoknak valahol a kettő között kezdtük el adagolni, a munkahelyemen meg egyszerűen lebuktam kb. :D Előbb tudták, mint a szüleim.

2022. márc. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mind a 2 gyereket a családnak a 7hetes megállapítás után. Mindenkihez elmentünk és közöltük feketén fehéren, hogy jön a baba. Nem gonfoltuk túl mindenféle csöpögős ajándékkal.

Majd a 18hetes uh után, mikor már tudtuk a nemüket, 1-1uh képet kitettünk fb-ra, fiús/lányos képpel szerkesztve és ennyi.

2022. márc. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!