Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes 2 napos terhes...

31 hetes 2 napos terhes vagyok. Többi lent..?

Figyelt kérdés
Ma reggeltől nem érzem a babát csak nagyon gyengén és csak 2szer éreztem pici mocorgast. Szívhang hallgatóm van 134-145kozott volt a pulzus. Tegnap voltam a 32hetes uh-án minden rendben volt. De most nagyon aggódom. Szerintetek bemenjek a kórházba?
2022. márc. 17. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
27%

Ha ennyire ideges vagy akkor igen.Ha kiderül nincs baj akkor legalább megnyugszol és nem kattogsz rajta.Mindenképp menj be ha úgy érzed.

Megértem hogy félsz.

2022. márc. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell, én sem nagyon ereztem az úrfit két napig, frontok jönnek mennek, orajuk is hatassal van, plane ha tegnap rendben volt minden. Nekem is két nap után tért vissza a kedve🥰 természetesen azért az előtte lévő két lustabb napon is mozgott, ha egyáltalán nem mozgott volna nyilván orvos. Én már ma leptem a 36.hetbe
2022. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem teljesen értem, ha meghallhattad és van szívhang, akkor miért baj, hogy épp nem mocorog-
2022. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Szerintem nem akkor kell kórházba menni amikor már ne adj isten nincs szivhangja a babának. Attól még hogy szivhangja van sajnos még bármijen baj lehet.
2022. márc. 17. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Mint pl? Mi az amit ezen kívül ultrahanggal látnak?
2022. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 3-as és 5-ös! A kérdező abszolút jól látja, hiszen orvosok és szülésznők sem annyit néznek, hogy van e szívhang.. Hanem, hogy milyen az a szívhang és hogyan reagál. Plusz pl. Ránéznek a babára, a helyzetére, az áramlásra, a lepényre.. Szóval ez ettől összetettebb jóval.

Kedves Kérdező, ha nem érzed egyáltalán mozogni, vagy úgy érzed megnyugodnál érdemes bemenni és maximum megnyugtatnak és hazaküldenek. Inkább egy felesleges kör, bár ha csak kevesebb lehet valóban csak a front teszi, vagy ez egy lustább nap. :)

2022. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!