Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31hetes terhes vagyok,8kg-ot...

31hetes terhes vagyok,8kg-ot híztam. Mennyire sok ez? Mennyi az elfogadott ami feljöhet még? Még csak ezután fog feljönni a java?

Figyelt kérdés

2019. márc. 8. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Attól függ mennyiről indultál. Én is 8-at híztam, aztán még az utolsó hónapban feljött 3, pedig direkt nagyon vigyáztam, mert a próbálkozás időszakában eleve feljött 15, így voltam 93. De azt mondták még így is belefért.
2019. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Nagyban függ az alap súlytól, hogy ez soknak számít-e. Nem mindegy, hogy egy 50 kg-s nő, vagy egy 130 kg-s hízik még 8 kg-t.
2019. márc. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
65-ről indultam,nem voltam se kövér se vékony,átlagos testalkatú,sportoltam,terembe jártam.Szóval sportos testalkat.
2019. márc. 8. 17:54
 4/9 A kérdező kommentje:
M-es (38)as ruhaméretet hordtam.
2019. márc. 8. 17:56
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Orvosilag egy terhesség esetén a 8-12 kg az elfogadható, feltéve, hogy elötte a nö normál súlyú volt. Ha túlsúlyosan kezdett, akkor akár csökkenhet is a súlya a terhesség alatt, ha elötte túl vékony volt, akkor a 12 kg körüli érték tökéletesen megfelel. (Ugyanis betegesen sovány nö nem tud teherbe esni, attól, hogy kevésnek tünik a kiindulási súlya, még nem lehetett túlságosan az!)
2019. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

Én 50kg alatt voltam, mikor megfogant. 48körül voltam. Még nagyon az elején vagyok, úgyhogy semmi se látszik,49-50között vagyok még mindíg a 160cm-hez.

Nem tudom mennyi fog még feljönni, de szerintem nem sok, bár ki tudja. Sajnos olyan rosszul vagyok, hogy alig bírok enni valamit. Próbálok több folyadékot bevinni, iszogatok, +folsav, Dvitamin

Remélem a babámnak ezzel nem ártok

2019. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó :)

Én első terhesseget 56 kezdtem 70 szültem , 6 hos volt q kicsi mikor már 56 voltam ismét

Második terhesség szinten 56kg 64 mentem szülni , 3 hos volt a kicsi mikor 56 voltam ismét Ja ő 30 hónapig emellett meg szopizott is :)

Most harmadik babankat várjuk 58 kilorol indultam lefogytam 54 re .... jelenleg is ennyi vagyok 12 hetes vagyok

2019. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Én nem tudom hogy miért lettet totál lepontozva. Azért mert nem 80,meg 100kilóval lettem terhes?? Nem mindenki lesz, és megy ám szűlni, mint egy kocamalac.
2019. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Manoscka43 válasza:
A 8 kiló egyáltalán nem sok. Az utolsó trimeszterben természetesen jobban gyarapszik a súlyok, hisz akkor szedi fel a zsírt a baba, addig a szervek fejlődésére fordítja az energiát. Átlagosan 1kg csak a lepény a baba ebben a korban kb 2.5-3 kg +a víz ami szintén kb 2kilo. Így valójában te semmit nem hoztál, a többlet az valójában az emlők benne a tejjel
2019. márc. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!