Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem akar felelősséget...

Miért nem akar felelősséget vállalni?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt, abból 2 éve saját lakásban élünk, ő 33F, én 27 N.

Beszéltünk a közös jövőröl,hogy szeretnénk majd babát pár év múlva,de terhes lettem és a párom azt akarja,hogy abortuszra menjek,mert szerinte, még nincs meg a megfelelő anyagi háttér ami szerintem nem igaz, ő 400 nettót keres, én 200at, vidéknek élünk, saját lakásban,van egy kutyánk is,nekem 4m Ft félretett pénzem van,neki 1mft mert most vett egy új autót.Nem érzem azt,hogy anyagi problémánk lenne. Én megszeretném tartani,mit csináljak most ?



2022. márc. 20. 09:22
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező, lassan minden második nőnek akad valami nőgyógyászati eü problémája.. Ezzel nem vagy egyedül.



Még mindig él az a hülye felfogás, hogy ab után nem lehet gyerek..

ez akkora butaság.

Régen, lehet.. Mikor még mészárszék volt, vagy sok nő otthon oldotta meg magának..

De ma erre szinte 0 az esély.


Én nem vállalnék egyedül gyereket, soha, de ez én vagyok.

Olyantól se kellene aki nem akarja- de ez megint csak én vagyok.


Én inkább azt mondom itt már fix, hogy ti nem fogtok együtt maradni, se családot alapítani.

2022. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
42%

Az orvos sehany százalékra nem tudja megmondani, hogy lesz-e gyereked az abortusz után.

Minden második nőnek van nőgyógyászati problémája, ha a tiéd hátterében komolyabb van, az is lehet, elvetélsz magadtól.

Egy gyerek havonta nagyon sokba kerül. Pelus, tápszer, minőségi étel, vitaminok, védőoltas, ruha, stb...

Gondolom nem egy minimálba akarod nevelni, hanem még akarsz neki mindent adni, abból is a legjobbat

2022. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
Nem persze hogy nem
2022. márc. 20. 12:51
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

A párod egyszerűen nem akar gyereket, az sincs kizárva, hogy később sem. Lehet végiggondolta, hogy nem alkalmas rá, nem érdekli, csak veled nem közli, mert gyáva hozzá. Rá fogja inkább az anyagi helyzetre, mert az egyszerűbb. Tehát, verheted a sgged is a földhöz, akkor sem fogja akarni. Az más kérdés, hogy miért is nem védekezett akkor jobban. Ebben is felelőtlen volt. Kellene egy teljesen őszinte beszélgetés erről egymás között. Utána remélhetőleg tisztábban látod a helyzetet. Próbáld meg leültetni, és rávenni az őszinte válaszra. Az arca úgyis elárulja.

Ha megtartod, akkor majdnem biztos, hogy egyedül maradsz vele, vagy csak simán szarik majd rátok, és éli az életét ahogyan eddig mellettetek, és nem veletek. Nem hinném, hogy a baba látványa érettebbé tenné majd. Ez egy nagyon szép csoda, ami elenyészően kevés esetben fordul elő.

2022. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
34%

Én nem tartanám meg a babát sem és a pasit sem.

Azt viszont nem értem, hogy hogy lehet az, hogy a párok nem beszélik meg előre, hogy ilyen esetben mit szeretnének, beszélni kellene erről, hogy ne akkor érjen meglepetés, amikor már megcsináltátok.

2022. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
32%

"Lakás, 52 m2:

- villany 2000

- gáz 4000

- víz 4000

Tv internet telefon 8.000

Közös költség 2000 ft"


Ne viccelj már! Ez azt jelenti, hogy 2 m³ vizet se fogyasztok egy hónap alatt? 🤣

Fűtés nincs?

Főzni nem szoktatok?

De internet az van a putriban? Életszerű.

2022. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
79%

56.


Lehet hogy csak a ráeső rezsit írta le … ergo minden dupla annyi csak a másik 20-ast a pasi maga után fizeti !

2022. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
57%
57, erre már rákérdeztem, és állítja hogy ez a teljes.
2022. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
19%
Ha te csak 90-100 ezret adsz a közösbe, akkor valószínűleg ő jóval többet. Talán attól tart, hogy gyerek mellett még ennél is kevesebbet fogsz, és mindent neki kell előteremrenie. A lakás sem mindegy, hogy kié, 200 ezres fizetésből valószínűleg nem te vetted, lehet, hogy azt sem akarja kockáztatni. Egyébként teljesen mindegy, hogy szerinted ennyi pénz elég, ha egyszer azt mondta, hogy nem akar gyereket, akkor nem akar. Ettől te még megtarthatod, legfeljebb ő nem marad veled.
2022. márc. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
60%
Mikor a 2.becsúszott fel sem merült az abortusz, úgy is 2 gyereket akartunk, mit számít 1-2 év akkor.
2022. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!