Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem akar felelősséget...

Miért nem akar felelősséget vállalni?

Figyelt kérdés

Párommal 4 éve vagyunk együtt, abból 2 éve saját lakásban élünk, ő 33F, én 27 N.

Beszéltünk a közös jövőröl,hogy szeretnénk majd babát pár év múlva,de terhes lettem és a párom azt akarja,hogy abortuszra menjek,mert szerinte, még nincs meg a megfelelő anyagi háttér ami szerintem nem igaz, ő 400 nettót keres, én 200at, vidéknek élünk, saját lakásban,van egy kutyánk is,nekem 4m Ft félretett pénzem van,neki 1mft mert most vett egy új autót.Nem érzem azt,hogy anyagi problémánk lenne. Én megszeretném tartani,mit csináljak most ?



2022. márc. 20. 09:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
74%

60!


Második. Itt első és az apja nem akarja. Valószínűleg soha nem is fog akarni gyereket.

2022. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
56%

Annyi idős vagyok mint te, anyagi helyzetünk hasonló mint a tiétek, mi 1,5 éve próbálkozunk a babával sikertelenül.


Én már 18-20 évesen is elgondolkoztam rajta hogy mit csinálnék ha véletlenül teherbe esnék. És már akkor arra jutottam hogy megtartanám. 16 éves gimnazistaként nem, de érettségi után nincs az ok ami miatt elvetetném. Mindent meg lehet oldalni, főleg ha az embernek van egy támogató családja.

Később kitudja sikerülne-e és ha nem akkor szörnyű lenne azzal a tudattal élni hogy egy babát önként eldobtam.


A pasi se teljesen reménytelen szerintem. Gáz hogy így reagál hogy menj abortuszra, de még van 8 hónapja megbarátkozni a gondolattal, hogy apa lesz, lehet addigra sikerül neki... (ha meg nem akkor 2-3 év múlva se tudna vele megbarátkozni és egy sz.r alak)

2022. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
72%

Nem luxus a helyzet de kifogàs,hogy a pénzre fogja. Ha több pénz lenne màst talàlna ki.


Valaki írta a vízdíjra h kevés, nos vidéken én is ennyit fizetek pedig böven hasznàlunk, legkisebb összegü szàmlànk.

2022. márc. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
28%
A te dolgod, hogy megtartod-e a gyereket, de azzal számolj, hogy a párod jó eséllyel le fog lépni. És akkor egyedül kell nevelned a gyereket csak a saját fizudból. Arról nem is beszélve, hogy van egy lakásotok, ami hogy ha közös és neki kell elköltöznie, akkor neked meg kell venned tőle az ő részét. Honnan szedsz majd hirtelen 10-20 millió forintot erre?
2022. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
66%
64. Ne osztogass jogi tanácsot, ha nem vagy járatos a témában. Ez nem így megy, hogy kötelezik az egyik felet, hogy ki kell fizetnie a másikat. Plusz gyerektartásról hallottál már?
2022. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Hol laktok, hogy csak ennyi a rezsi és a közös költség? Mi ennek a többszörösét fizetjük.
2022. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!