Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kreatív ötlet a bejelentésre?

Van kreatív ötlet a bejelentésre?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, az apukának hogy közöltétek. Valami egyedi, "nagyot csattanó" dologra :) Nyilván minden formában örül neki(jobb esetben), csak gondolkozom, mégis hogy kéne.

2022. márc. 22. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Nagyot csattanó? Vágd pofán a hugyos teszttel… 🤦‍♀️
2022. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kihagyom. :) (értékelem a humort, bár ez kevésbé volt vicces, de a szándék a fontos)
2022. márc. 22. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért kell ezt túl lihegni? Pláne ha abszolút nem vagy kreatív? Annyira se, hogy beírd a Google-be, biztos adna 1000 találatot. Ha nem tudsz angolul segítek: “ funny pregnancy announcement”
2022. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
mivel mi terveztük a babát, tudott arról is, hogy mikor kellene megjonnie, mikor tesztelek. az első pozitív tesztnél amikor letelt az idő, megmutattam neki. de az én párom nem is igazán értékelte volna az ilyen "meglepetés" szerű bejelentéseket. de nyilván te ismered a párod, te tudod hogy szereti e az ilyesmiket.
2022. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Pedig az első tényleg vicces és kreatív is 😁

Egyedi, nagyot csattanó és mi hogy közöltük, értem.

De tényleg, ha ennyire sem futja a kreativitásból, nem kell ám, simán el lehet mondani neki, talán örülni fog.

Persze ha tiktokra kell, az más.

2022. márc. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vannak ötleteim, csak kíváncsi voltam, kinek milyen tapasztalata van.

Köszönöm mindenkinek, azthiszem nem itt folytatom a kíváncsiskodást :) Szép napot!

2022. márc. 22. 14:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is gondolkodtam ilyenen de annyira nem bírtam magammal hogy semmi extra nem volt mert minél előbb tudatni akartam vele. 😁

Megcsináltam délután a tesztet és vártam hogy hazaérjen, már vagy 5x hívtam mikor jön. A tesztet leraktam a pultra és nem mondtam semmit vártam hogy észrevegye de semmi🤦🏽‍♀️😅 aztán a fejemmel mutattam hogy van ott valami.

Nézegette, kérdezte mi ez..hát azt hitte covid teszt mert pont akkor volt a családban covidos.😂 Mondtam neki hogy terhességi teszt. Elsírta magát.

Szerintem így sokkal jobban sült el mit ha valami nagy banzájt rendeztem volna.😂

2022. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan tudta, hogy próbálkozunk, kérdezgette mikor kellene megjönnie így azt is tudta, hogy mikor fogok tesztet csinálni

Kis albérletbe laktunk, hallotta, ahogy kicsomagolom a tesztet. Kivittem neki az ágyba és megmutattam, nem tudtam volna magamba tartani egy percig sem szerintem.

2022. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

Mekkora bunkó itt mindenki jesszus. Most miért fáj nektek, ha valaki nem csak úgy elmondami akarja, hanem szeretne valami kis meglepit?

Kerdezo! Tenyleg, ha rakeresel, sokkal többet talalsz, mint ahogy itt latod:D

Az első babát én úgy jelentettem be a férjemnek, hogy vettem egy könyvet, mivel amúgyis jött a férjem szülinapja és beleraktam a könyve egy kis üdvözlő kártyát, amir ráírtam, hogy apa leszel! Nem nagy valami, de hirtelen nem jutott más eszembe.

2022. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!