Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki Claritine-t...

Szedett valaki Claritine-t terhesség alatt mostanában?

Figyelt kérdés

Régebbi kérdést találtam róla, ott nem szedhette senki orvos szerint. Nekem most lazán rávágta a doki, hogy lehet szedni, de a betegtájékoztatón is az van hogy csak orvosi beleegyezéssel vagy ilyesmi, mintha mégsem lenne annyira jó.

Nyugtassatok meg légyszi, hogy tényleg nem okoz gondot, mert nem mertem még elkezdeni, pedig a parlagfű szezonra már készülnöm kéne.



2022. márc. 27. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Én úgy tudom nem lehet, főleg első trimeszterben, nekem sem lehetett semmit pedig allergiás vagyok, nekem nagy nehezen engedtek meg hogy a mometazont hasznaljak ami ugye szteroidos de csakis akkor fujok egyet egyet ha nagyon muszáj
2022. márc. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Lehet. Beírod a keresőbe angolul és több tíz releváns orvosi találatot ad.
2022. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet antihisztamint szedni terhesen.
2022. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen lehet. Nem mindenfélét, szteroidosat nem, de pl: lordestine (claritin) és cetitizine hatóanyagút minden további nélkül.
2022. márc. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Orr spray nem segít?Nekem már nem lehet az Allenasal-t és Aqua Maris-t használom és viszonylag enyhíti az orrdugulást.
2022. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát nem nyugodtam meg…Mi az hogy angolul több tíz releváns oldal? Csak azért mert angolul van nem biztos hogy megbízható. Megbízható orvosi oldalakat meg nem ismerek, pláne nem angolul. Nem igazán szoktam ilyen témában kutakodni. De ha linkelsz azt megköszönöm. :)

Nem segít a tengervizes orrspray, sőt a főszezonban a claritine se sokat, csak a tiltott orrkidugító sprayk szoktak használni…

2022. márc. 27. 22:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Megértem a helyzeted kérdező.Nagyon rossz mikor be van dugulva az orrod főleg este mikor aludnál dehát így nem lehet.Én sem tudok úgy aludni.

Nem tudom ki mit érez mikor pontozgat:D Biztos unatkozik.Kik járnak ide fel XD Mindig újra meg újra rájövök hogy kár véleményt írni mert valaki unatkozó tuti beleköt.

Kérdező más gyógyzert nem tudna az orvos felírni amit teszteltek kismamákon is?Mondjuk az a baj hogy ilyen típusú gyógyszereket nem igazán tesztelnek várandós nőkön.Kérdezd meg újra az orvost hogy tuti szedheted e.Jobbat nem lehet erre mondani.Abszolút megértem hogy nem merted bevenni a gyógyszert hisz várandósan azért duplán meggondol mindent az ember.

2022. márc. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es engem is lepontoztak😂 Biztos az allergologusom a hülye hogy nem lehetett gyógyszert szednem 😂😂😂😂 nekem is biztos annyira jó mikoe napokig tusszogok de ilyen 30db/ óra 😂
2022. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!