Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor rossz megérzésetek volt...

Mikor rossz megérzésetek volt a terhesség alatt be is jött?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni:

Már van egy probléma mentes terhességből kislányom, aztán sajnos a testvérével elvetéltem, sosem derült ki az oka miér. Minden eredményünk jó volt...

Most újra várandós vagyok, 12 hetes, de ez sem izgalom mentes(haematóma), és habár a baba jól van, én nem merem még elmondani a szűk családon kívül senkinek, egyszerűen nagyon félek, hogy ismét baj lehet...



2022. márc. 27. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Igen, nekem. Biztos voltam, hogy elvetélek, aztán, hogy beteg lesz. Tökéletesen egészséges, boldog baba. Semmilyen probléma nem volt. Én elmentem pszichológushoz és a terhességem vége nyugodt és boldog volt. Ajánlom neked is! :)
2022. márc. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Elsővel semmilyen rossz megérzésem nem volt, aztán hirtelen kórház pár hétre, de még ott is tök pozitív voltam, hogy csak értik a dolgukat, erre szülés után már otthonról vissza az intenzívre... Bár persze minden jó, ha vége jó, de a másodikkal végig halálfélelmem volt, aztán vele meg nem volt semmi gikszer. Szóval nettó hülyeség ez a bevonzod meg megérzed, mert ez nem tőled függ.
2022. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Első terhességemnél nálam fel sem merült, hogy valami baj lehet. Egészséges fiam született.


Második terhességet is terveztük, 5 hónapot vártunk rá. Mégsem tudtam a pozitív tesztnek örülni. Ugy éreztem, nem szabad beleélnem magam. Szó szerint senkinek nem mondtam el. (Az máskérdés, hogy egy e.ü-s ismerős szétkürtölte mindenkinek).

11.héten műtéttel vették el, a 9.héten megállt a fejlődésben, megállt a szívhang is.


3.terhességemnél ismét úgy éreztem, minden okés lesz. Holnap lesz 6 hónapos a lányom

2022. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy írtatok!


Szó sincs arról, hogy attól félnék " bevonzom", de a vetélés előtt mikor mentem ultrahangra valahogy éreztem, hogy nem kapok jó híreket. Sajnos így is lett, nem volt szívműködés, műtét is lett a vége.


Próbálok pozitív maradni,és minden bizonnyal ha nem lett volna már egy veszteségünk eszembe sem jutna ennyit görcsölni. :(

2022. márc. 27. 19:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére nem jöttek be a paráim. Hosszú évekig vártunk a babára, és mikor váratlanul összejött, akkor nagyon aggódtam, hogy megmarad-e, jó helyen tapad-e, egészséges lesz-e, stb. Sőt, még születése után is nagyítóval néztem, hogy biztosan minden rendben van-e vele, és az első pár hétben hetente kétszer hívogattam a gyermekorvost is.

Úgyhogy nem ettől függ.

2022. márc. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!