Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetek terhes...

Szerintetek lehetek terhes vagy más miatt nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Utóljára február 28-án menstruáltam. Azóta jópárszor voltunk együtt a párommal, de mindig óvszerben védekeztünk és mindig jó volt és a párom sosem bennem ment el. Általában 24-26 naposak a ciklusaim, de most még ma sem jött meg. Olvastam hogy lehet a sok stressz vagy a sok testmozgás, ami rám jelenleg igaz, de ez tényleg ennyire hatással lenne rám?

Vannak előjelek, hasi fájdalom, több a fehér folyásom, puffaďás is volt. De már lassan 5 napja vannak ezek a jelek.Ezek máskor is meg szoktak lenni,de tudom,hogy ezek terhesség tünetei is lehetnek.

Szerintetek mi a helyzet velem?



2022. márc. 27. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Magyarul 1 napja késik.. Ez nem jelent semmit, ha megnyugtat vegyél egy tesztet, drogériában pár száz Ft.
2022. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teszteljél nyugodtan már lehet, kimutaja. Késés az terhességtől is lehet, meg hormonzavartól,étkezés,stressz,érzelmek.
2022. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!