Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet mégis terhes vagyok? -...

Lehet mégis terhes vagyok? - Menstruáció terhesség alatt? - Antibiotikum miatt nem mutatja a HCG-t?

Figyelt kérdés

A Nőgyógyászom NuvaRinget ajánlott, amit időközben elhagytam, feltételezhetően csak 5 napig volt bennem, a menstruáció alatt(az elsőt akkor kell felhelyezni)

Abban a tudatban, hogy védve vagyok, együtt voltam a partneremmel, ez a menstruáció utolsó napja után volt 2 nappal.

Később vettem észre, hogy nincs meg a gyűrűm, amit a nődoki is megerősített(már késő volt eseményutánizni)

Az alkalom utáni menstruációm késett(egyébként is 31 napos a ciklusom) és biztos voltam benne hogy barnázás(az eleje alvadt volt, hosszabban tartott de nem zubogott belőlem a vér) ezért egy hétre rá csináltam tesztet, negatív eredménnyel.

2 héttel később csináltam egy újat, mert mi van, ha korán teszteltem, ismét negatív.

A menstruációm azóta többször időre megjött, de most úgy érzem, mintha nőne a pocak..

kb 15 hetes lehetek, ha akkor még is sikerült..


Közben összeszedtem egy hólyaghurutot, ami nem akar elmúlni és különböző antibiókkal kezelnek.. Szerintem a HCG-t nem befolyásolja.. de ki tudja..

Más tünetem nincs, csík nincs a hasamon, a mellem nem feszül..


Érdemes nőgyógyászhoz menni, vagy csak paranoid szőke vagyok? :D


Illetve ilyenkor is jelez a teszt, ha csinálok?


Minden válaszadónak csók..:D



2018. máj. 30. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes!A tesztek negatívak,az antibiotikum nem befolyásolja a HCG termelést.

Lehet,hogy felszedtél pár kg-ot,de egész biztos,hogy nem terhesség miatt nőtt a hasad.

2018. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem befolyásolja a tesztet, hogy szedsz-e antibiotikumot.

[link]

Szerintem abból az együttlétből már biztos kimutatná.

Viszont az antibiotikum közvetve csinálhat puffadást, szedj mellé bélflórapótlót.

2018. máj. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Megnyugodni úgyis csak egy vizsgálattól tudsz majd, mert az a biztos; de a leírtaj alapján a terhesség esélye egyenlő a csodával.

A puffadás/ hízás, szokatlan menses betudható a hormonális fogamzásgátlásnak is.

2018. máj. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

"menstruációm azóta többször időre megjött, de most úgy érzem, mintha nőne a pocak..


kb 15 hetes lehetek, ha akkor még is sikerült.."


Nagy az Isten állatkertje, alacsony a kerítés!

2018. máj. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

63%-os, húzzál már el innen az oldalról... hihetetlen bunkó, okádék stílusod van.

Bocsi az offért kedves kérdező, de már nagyon idegesít ez a nő.

2018. máj. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Paranoid szőke vagy nem kicsit, extrém hülye kérdés.
2018. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ! Tudom, hogy egyenlő lenne a csodával, ennyire képbe vagyok én is bioszból, hogyha a méhnyálkahártya leválik, akkor abba nem sűrűn tapad senki, de olvastam olyat, hogy volt aki menstruált teljes idő alatt.

Gondoltam én is az atibio mellékhatásra, de szedek probiot, és inkább az fura hogy az alhasi régió feszes. De lehet, hogy PMS vagy csak beképzelem.

Tudom, hogy hülye kérdés, és köszönöm, hogy nem mindegyik hülye válasz :)

2018. máj. 30. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!