Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiütések terhesseg alatt?

Kiütések terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
Anyukák,kismamák egy kérdesem lenne...A 38.hétben vagyok és két napja apro pici pattanás szerű izék jöttek ki rajtam.A vádlimon,a hasamon es a kezemen vannak,szerencsére nem sok,de irtóra viszketnek...Olvastam,hogy terhesseg alatt előfordulnak bizonyos bőrbetegségek,és kivancsi lennék,hogy másnak is volt-e ilyen vagy hasonló mint nekem...Orvoshoz csak penteken jutok el,szoval addig jo lenne tudni valamit ,hatha tud valaki segiteni..koszonom elore is.
2022. márc. 28. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Helyedben beszélnék védőnővel, a viszketés epepangás is lehet. Hívd fel az orvosod is szerintem.
2022. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a bőrgyógyász kevertetett egy krémet, 1 nap alatt eltűntette ezeket a kis pöttyöket.

Reggel rendelés elején felhívtam, hogy ez van, mondta ne aggódjak, ez normális végülis, de azért menjek be, megnézne.

Be is hívtak soron kívül ( nálunk a bőrgyógyászat előjegyzéses), délutánra kész volt a kence, másnap estére el is tűntek a kiütések.

2022. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Védőnőddel beszélj, vagy a bőrgyógyászoddal.
2022. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A pöttyök utalhatnak epepangasra is, ezert feltétlenül beszélj orvossal.


Nalam is jelentkeztek pöttyök vegul kiderult hogy hirtelen nem birta a borom a tobb éve használt oblitot. Az oblito cseréje nalam szerencsre megoldotta. Azt a fajta oblitot azota sem birom elviselni, azota is kipattogok tole.

2022. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!