Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetesen illetve akörül...

33hetesen illetve akörül kinek mekkora a hasa vagy mekkora volt? Foto esetleg? :) Jelent valamit a nagy has?

Figyelt kérdés
33 hetes terhes vagyok. Azt mondják akkora a hasam mint aki szülni készül. Én nem így látom. Ismerek olyat akinek nagyobb a hasa, pedig fiatalabb a terhessége.

2022. márc. 28. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Tőlem 32 hetesen kérdezték meg, hogy ikrek-e xd egyedül van a főnök, de nekem pl csak előre nőtt a hasam. Semmit nem jelent egyébként, teljesen normálisak a méretei és én is összesen 2kg-ot híztam. Szerintem genetika ez is, mint a striák.
2022. márc. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Az első gyermekem és a harmadik között 50g különbség volt. De az elsőnél alig volt hasam, a harmadiknál meg hatalmas. Engem is azzal szekáltak, hogy biztos ikrek.
2022. márc. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
NAgy a hasa másnak, az nem baj. Babád legyen rendben, a többi nem fontos. Hízásod és pocid is tökéletes.
2022. márc. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és hatalmas a hasam. Nekem szétnyílt a hasizmom az előző terhességnél, most azért ilyen nagy.
2022. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok. Mostmár azért gömbölyödök, de nem vészes. Inkább rácsodálkoznak általában az emberek, hogy már 32 hetes várandós vagyok, azt hitték sokkal kevesebb...
2022. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok és harmadik gyermekünket várjuk.


Hát ég és föld a második és a harmadik terhességem a pocak nagyságát tekintve is. Másodszorra sokkal kisebb súllyal kezdtem a terhességet mint most, nem vizesedtem keveset híztam. Most mint egy tehén úgy nézek ki, vizesedek mennek fel a kilók és sokkal nagyobb is a hasam, és sokkal korábban látszott is már.

Elsőre is nagyobb volt amúgy szóval szerintem genetika és mivel minden terhesség más, szerintem ez is lehet más.

2022. márc. 29. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :) Ja az ikreket én is megkaptam. :) Szerencsére nem vagyok érzékeny, de nem tudom miért kell mindig jelzőkkel szúrkálni a másikat . Akinek van képe örülnék neki :)
2022. márc. 29. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!