Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, 31 hetesen 9 kg...

Kismamák, 31 hetesen 9 kg soknak számít?

Figyelt kérdés

Most töltöttem a 31. hetet, és eddig 9 kg-ot híztam. A védőnő szerint nem vészes, de azért figyeljek rá, hogy most már ne jöjjön fel sok. Szerintetek is érdemes figyelnem az étrendemre? Nem mondanám, hogy sokat eszek, de azért néha szoktam nassolni. Rosszat teszek vele? Ti hol tartottatok 31 hetesen?


Ha az számít, elég magas vagyok (180 cm), és normál testalkat voltam terhesség előtt (70 kg).



2022. márc. 30. 10:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
26 hetes vagyok es 6 kg plusz van rajtam,hogy 16.het oda gdm-es dietan vagyok..imadom az ilyen nőket,hogy jajj még a haromszorosa is feljohet🙄
2022. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

11. Miért ne jöhetne fel? Aki 20-30 kilót hízik annak szerinted mikor megy fel a nagyja? Segítek, a végén.

Sokszor nem feltétlen zsír, hanem víz formájában.

Te is fogsz még hízni legalább 5-t, de lehet hogy többet. 🙈🤷‍♀️

2022. márc. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hozzád képest nem. 180/79 vagy, terhesen is csinosabb vagy pl. nálam.
2022. márc. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hogy vagy kérdező? mennyit hiztál? hizásod ekkor jó volt,nem kevés.
2022. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!