Missed ab után?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Tavaly májusban volt egy missed abom utána mindig erősebb fádalmaim voltak ovutól és nagy mennyiségben jött meg az első 2 napon.

Folyamatosan szemgyulladásom volt stb...

Novemberben újra terhes lettem de missed lett ennek is a vége, de már a második ciklusomba vagyok és minta ciklusaim lettek🤣nem szenvedek annyit kevesebb lett a vérzés mennyisége ,2 hónapja nem gyulladt be a szemem(kopkop)

Vajon mi történhetett a második műtét alatt h ennyire jól állt vissza a szervezetem.

Más is járt már így? Tényleg azt érzem h olyan mint régen😊


2022. márc. 31. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a 2. vetélés után állt be úgy hogy középidőbe lett ovum, és össze is jött a baba már 20 hetes vagyok :) Előtte 31 napos ciklus 16. nap körül volt ovum.
2022. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt jó hallani ,gratulálok

Az ovuval nem volt bajom az rendesen volt és időben😁

Érzetre lett nagyon más.

2022. márc. 31. 10:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg antibiotikumot kaptal, ami kikuralt olyan fertozest, amirol nem is tudtal.
2022. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as, én pl nem kaptam semmit :) (1-es válaszoló)
2022. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Missed ab miatt, részvétem. Kérdező missed ab után lehet még, terhes és az a baba meg is fog maradni.
2022. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az elsőnél valami gyulladás volt, ami gócként zargatta a szervezetedet, de a 2.nál kikaparhatták.
2022. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az elsőnél kaptam antibiotikumot a másodiknál nem🙂

Nem biztos h szeretnék megint terhes lenni. Ez a kettő vetélés mely nyomot hagyott

Bar nem védekezünk.😄

2022. márc. 31. 12:43
 8/8 A kérdező kommentje:
Na ma begyulladt a szemem😪
2022. márc. 31. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!