Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lehetek vagy csak...

Terhes lehetek vagy csak hormonprobléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Utolsó menzeszem: február 19-23. Március 17-én kellett volna meg jönnie.. Védekezés nélküli aktusok: március 15 és 19. Március 29 este óta barna folyásom van, menzesznek nem nevezném, mert más az állaga és a színe is.. általában 28 napos ciklusaim voltak +-1/2 nap. Tesztet csináltam ma delélőtt de sajnos negatív.. igen szeretnénk már kis babát.. nem tudom mire vélni ezt a hónapot, eddig velem nem történt ilyen.. valakinek valami hasonló tapasztalata, története?! 25/L

2022. márc. 31. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább hormonprobléma.
2022. márc. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha kisbabát szeretnétek, és 17-én kellett volna megjönnie a menstruációdnak, akkor miért csak 15-én és 19-én voltatok együtt védekezés nélkül?!

Hiányoztatok aznap a suliból mindketten, mikor az ember szaporodása volt a téma?

2022. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert talán dolgozunk, és nem a szexen jár az eszünk... nagy dolog a mai világban
2022. márc. 31. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Jól van na, bocsi, hogy azt feltételeztem, hogy aki gyereket akar, az igyekszik a termékeny időszakban legalább egyszer együtt lenni... De belátom, már a gondolat miatt is hülye vagyok.
2022. márc. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%
Szóval csak esélytelen napokon voltatok együtt és gyereket akartok. De munka mellett a szexre sincs időtök/erőtök. Azzal azért tisztában vagytok, hogy a szexre elég heti 15 perc, a gyerekre viszont nem? Mert ha ennyi szabadidőtök és energiátok nincs egymásra, akkor hogy férne bele az életetekbe a gyereknevelés?!
2022. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!