Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+2 hetes kismama vagyok,bőve...

40+2 hetes kismama vagyok,bővebben lent?

Figyelt kérdés
Mostmár ugye minden nap ctgre járok. Tegnap a doki azt mondta be kell mennem EST-OPT re. Ma ez meg is volt,viszont oxitocint nem is kaptam. Mondta úgy készüljek nem megyünk haza. Hát ehez képest haza engedtek. Nekem olyat említett hogy ez a terhelés abból fog állni hogy bügyürgetni kell a mellbimbót megadott időre,meg kapok oxit infúzión keresztül. Csak az első történt meg,fájások lettek de nem nagyok,bőven kibírható. Méhszáj 2100 de már 36héttől. Most én értettem félre hogy ma már babázhatok és bolond vagyok? Elegem van,már nagyon nehéz. Vérnyomásom is magas szokott lenni. Ha nincs fogadott orvos akkor nem is foglalkoznak velem? Holnaptól újra ctg..teljesen elkeseredtem

2022. ápr. 1. 11:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem lehet már orvost fogadni.
2022. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én is így tudom,viszont mindenkitől azt kérdezik ki az orvosa.. szóval elvileg nem lehet de mégis..
2022. ápr. 1. 12:03
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem bügyürgettem volna a mellbimbómat, ha a fejük tetejére állnak akkor se.

Én 40+5-n szültem, akkor indítottak rendesen oxival. Addig egy fia szem fájásom nem volt. Ctg-re se kellett mennem csak heti 2x.

2022. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, de a "ki az orvosa" szerintem arra vonatkozik, hogy kihez jársz terhesgondozásra.
2022. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lehetséges.. már nem tudom. Akinek van orvosa azt tudom hogy a ctg papírt ő értékeli ki,akinek meg nincs azt épp az aktuális ügyeletes orvos nézi meg
2022. ápr. 1. 12:30
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Jaa értem. Facebook csoportból tudom, hogy ha jársz egy orvoshoz magánba, és pont bent van, akkor ő értékeli a ctg-t. Szóval ők valszeg magánba járnak, úgy "van" orvosuk, de a szülésre ugyanúgy nem hívhatják be.
2022. ápr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Azt kérdezik, kihez jártál terhesgondozásra.
2022. ápr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg nem lehet behívni a szülésre az orvost?Ezt hallottam már de állítólag mégis belehet hívni elvileg.Akkor rosszul tudom?
2022. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Be lehet hívni, készenléti díj ellenében, de nem kötelessége bemenni. És valószínűleg nem is fogy
2022. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8as: én annyit tudok hogy barátnőm 1hónapja szült,neki volt orvosa+nem is abba a korházba szült,ahova területileg tartozik. (Mivel aki volt neki,másik városba vezet csak szülést) nála bent volt. Mikor elkezdődtek a fájások,elindultak és szóltak a dokinak hogy induljon..
2022. ápr. 1. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!