Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vizesedés csak genetikán múlik?

Vizesedés csak genetikán múlik?

Figyelt kérdés
Hány hetesen jellemző, hogy előjön? Az is előfordulhat, hogy semmi jele, és 38 hetesen hirtelen jelenik meg? Lehet befolyásolni valamivel?

2022. ápr. 3. 12:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem genetika. 2x szültem, 1xsem vizesedtem.
2022. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%
Alapvetően vizesedős vagyok. Anyu is és a nagymamám is. Eddig (33 hetes vagyok) még nem vizesedtem semennyire, pedig meg voltam győződve arról, hogy én ezzel végig szívni fogok. Még mindig él a fejemben a kép, hogy a végére milyen durva lesz, de egyelőre lekopogom ezekszerint nem gond a genetika. :)
2022. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik babával vagyok várandós...


Elsővel nyár volt mikor a végén jártam már, vizesedtem...


Másodiknàl semmi


Harmadiknál durván vizes a lábam és eddig csak picit látszott, most a napokban viszont látványosan bedagadt a lábam. 35 hetes vagyok

2022. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!