Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen amikor szivárog a...

Milyen amikor szivárog a magzatvíz ?

Figyelt kérdés
25. Hétben járok másfél hét alatt fogytam 3 kilót az evési szokásom nem változott. Az orvosomat hiába kérdezem egy tapló.. valakinek valami tapasztalat??

2022. ápr. 4. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt ultrahang vizsgálatod mostanság? Ott figyelik a magzatvíz mennyiségét.

Ha pedig tapló az orvosod, akkor válts - még elég sok van hátra ahhoz, hogy ne kapj megfelelő információt tőle a kérdéseiddel kapcsolatosan.

2022. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 kiló magzatviz elfolyt volna, véleményem szerint azt észrevenni. Folyamatosan nedves lenne a bugyid, nadrágod.

3 kiló hirtelen, víz tud lemenni rólad, amit a szervezeted eddig visszatartott és most valamiért kiment belőled. Ez a víz NEM azonos a magzatvízzel.

2022. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Nekem így indult a szülés. Nem is tudom, nem olyan mintha bepisilnél mert semmi inger nincs, egyszerűen csak folyik, de nem állandóan, hanem hullámokban. Gusztustalan lesz a példám, de leginkább ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor erősebb mensinél hosszabb idő után felállsz és kifolyik egy jó adag vér.


Amúgy a magzatvíz újra tud termelődni egy bizonyos szintig és 25.hetesen nincs belőle 3 liter. Kb. a 36.héten van a legtöbb akkor is max 1.5 liter.

2022. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!