Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17. hetes kismama vagyok. Az...

17. hetes kismama vagyok. Az utóbbi napokban a vérnyomásom alacsony, a pulzusom magas (107/46 p: 96, 112/56 p: 96), napi két kávét iszom, így is nagyon szédülök. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2007. dec. 31. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Próbálj Friss levegön lenni,ami´g jól esik,utánna pócold fel a la´baidat.Kérdezd meg a védönödet,hogy ö mit tanácsol.

37hetes kismama.

2007. dec. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Citromfű teát iszom, azt lehet egész terhesség alatt, gyógynövényboltokban kapható. 1 bögrényi vízhez 1 teáskanálnyi cirtomfüvet rakok, várok kb 5 percig, leszűröm és megiszom. :)
2007. dec. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A kávé csak a pulzust emeli, a vérnyomást nem. Nekem is nagyon alacsony. Néha megiszom egy fekete teát, és uram bocsá egy héten egyszer egy deci vörösbort. A friss levegő a séta tényleg jót tesz. Na meg a szex:) Boldog Új Évet!
2007. dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!